Momcovi ako vam stigne neki ovakav fajl od prijatelja na skypu: (http://goo.gl/FYA9t?foto= a ovde na kraju pishe vas username profila).
Znachi ne otvaraj VIRUS JE!!!! Pojebe ceo system :) Ja sam ga otvorio poshto slabo jako koristim skypa pa sam konto da mi ortak nesto poslo nisam obraco paznju...:D Pozz :)
dobar antivirus ti ne bi dozvolio da ga otvoris.... a i po facebooku je u poslednje vreme slicno islo.... samo u inbox ti stigne poruka i kad otvoris cao... ali meni dozvolio da otvorim...
Ja ne koristim anti virus, pa neam nikakvih problema. Korisnije od AV softvera je znati malo extenzije fajlova, i to da se atacmenti ne otvaraju sa nepoznatih adresa itd itd.. :drinks2