Na account se nalazi Diablo3 i Starcraft II
dobijate uplatnicu od blizzarda SS od kupovine accounta d3 ( I sve ostale informacije koje idu uz account )
na diablu se nalazi Demohunter 60 lvl , 1 m gold , i moze u da se ide secret pony level
i ima drugih heroja low lvl
Cena 50e
Ko je iz beograda mozemo da se nadjemo kod vuka da pogleda account
Ponude na >
Mob 0643014357 > Na sms ne odgovaram samo poziv >
Skyp > znaci.mare
(http://img32.imageshack.us/img32/5498/444sr.png) (http://imageshack.us/photo/my-images/32/444sr.png/)
Mene starcraft ne interesuje, interesuje me samo diablo, naravno igrao bih ga od početka.
Da li si zainteresovan za trampu: Battlefield3 + Back to karkland nadogradnja + moja doplata ...
Neigram vise nista...
zato prodajem sve XD