samo eto da kaоem da ga mrzim jer je gad :yahoo
hahahahahahaha ludache... ajd se spremi za jedan basket protiv Nikole, Gagija i mene
Quote from: Kordoba on July 12, 2012, 08:05:18 PM
hahahahahahaha ludache... ajd se spremi za jedan basket protiv Nikole, Gagija i mene
pa dajte ljudi posle Nikola da mi :cray :cray :cray vazi, mozemo se dogovoriti... eto povescu ja 2 klinca... ja necu ulaziti unutar trojke :)
I ja ga mrzim !!
Stoka jedna !
ma pusti ga, dripac, :) da, zaboravio sam jednu vrlo bitnu stvar oko basketa. Ja mogu igrati nekih 30% od max. i to negde oko 7h ujutru, zbog disajnih problema..jbg i dovedite mi i murtu na taj basket molim vas :rofl :rofl :rofl
Na basketu bi obrisali pod samnom :flag_of_truce
Imam 2 leve noge i 1.75 - sve predispozicije za basket :)
Zato sam od Niđe čuo da je Goran basketaš pravi ! :stoner:
Ahahahahah da,da Zverko :rofl :rofl :rofl