Dakle, nase bitange String (vokal) i Robika (bubanj) nasli su se na Jelen Top 10, gde su zasluzili prvo mesto pa Vas molim sve da ispravimo ovu nepravdu i svi kliknemo na Grate...min posla, registracija nije potrebna...
http://www.jelentop10.com/toplista/ (http://www.jelentop10.com/toplista/)
Ko ne glasa lowara! :icon_grrr: ;D
Glasao i sirim dalje :)
Skromna podrska od mene :)
Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
Glasao :D
Glasao :)
Glasano :) sretno :D
Glasao :band
Glasao. Nije losa pesma.
not bad ...not bad at all
voted on all browsers(It is exactly 3 vote)
Thx ekipa! :clapping
Ajmo jos bitange!! dok ne padne bajaga!! ;D
Yeah,yeah ajmo bando.... :punk :stoner: :rock3 ... hvala svima koji su glasali....
Quote from: $tring on June 05, 2012, 10:13:19 PM
Yeah,yeah ajmo bando.... :punk :stoner: :rock3 ... hvala svima koji su glasali....
Pitanje :) je li ima neko ogranicenje na glasanje ? Npr. Ako s iste IP adrese dode vise glasova za vas . Posto mogu bez problema glasovati koliko treba .
Gledao i spot mogu samo reci da je stringonja lud do bola :) nisam ljubitelj takve vrste pesama ali glasao jesam :)
Obavio gradjansku duznost
glasao i sherovao frendima na fb da glasaju. Srecno
Hahaha, kakva fora, glasao sam i preko vrljavog IE :ziveli
Glasao, vise puta...
:yes
Glasao sa 3 browsera :yes
Glasao :)
Domo pali ko golf II dizel na Bjelašnici !
Š ta ja olinjali? :icon_grrr: Ovaj pali, vidiš da ga je spammer naloоio :omg: