Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja => Topic started by: sd-Ganz on June 03, 2012, 01:09:17 AM

Title: Cit i nedozvoljeno ponasanje
Post by: sd-Ganz on June 03, 2012, 01:09:17 AM
Igrac pod imenom Floopsy Style koristi cit i ne samo to vec i vredja igrace na serveru.... Posle svake smrti opsuje nekoga  :ne_razumem Ja sam ga pitao u cemu je problem... On je krenuo i meni da psuje sve .... ja svarno  :ne_razumem
Title: Re: Cit i nedozvoljeno ponasanje
Post by: c0C0 on June 03, 2012, 03:44:16 AM
Quote from: sd-Ganz on June 03, 2012, 01:09:17 AM
Igrac pod imenom Floopsy Style koristi cit i ne samo to vec i vredja igrace na serveru.... Posle svake smrti opsuje nekoga  :ne_razumem Ja sam ga pitao u cemu je problem... On je krenuo i meni da psuje sve .... ja svarno  :ne_razumem

A da napises na kojem serveru igra ? . ugl vjerojatno nije bilo admina na serveru ili subadmina inace bih bio uklonjen ako je tako kao što si naveo . Jbg i mi smo ljudi ne mozemo biti na serveru od 0-24 :) ugl.. evo ti spisak subadmina na serveru pa ih dodaj na xfire. u koliko ima problema slobodno cimaj .

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6448.0.html

i btw. inace se ne zali na forumu i totalno je bespotrebno raspravljati dalje ako nisi nam dao niti jedan ss ili video gdje se vidi da vrijeda druge igrace,psuje , te da koristi cheat. tako da znas inace.  :stoner:
Title: Re: Cit i nedozvoljeno ponasanje
Post by: sd-Ganz on June 03, 2012, 09:52:28 AM
Dobro nabavicu neku sliku, i cimo sam subadmina jedinog online i on je bio AFK.  :down