Igrac pod imenom Floopsy Style koristi cit i ne samo to vec i vredja igrace na serveru.... Posle svake smrti opsuje nekoga :ne_razumem Ja sam ga pitao u cemu je problem... On je krenuo i meni da psuje sve .... ja svarno :ne_razumem
Quote from: sd-Ganz on June 03, 2012, 01:09:17 AM
Igrac pod imenom Floopsy Style koristi cit i ne samo to vec i vredja igrace na serveru.... Posle svake smrti opsuje nekoga :ne_razumem Ja sam ga pitao u cemu je problem... On je krenuo i meni da psuje sve .... ja svarno :ne_razumem
A da napises na kojem serveru igra ? . ugl vjerojatno nije bilo admina na serveru ili subadmina inace bih bio uklonjen ako je tako kao što si naveo . Jbg i mi smo ljudi ne mozemo biti na serveru od 0-24 :) ugl.. evo ti spisak subadmina na serveru pa ih dodaj na xfire. u koliko ima problema slobodno cimaj .
http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6448.0.html
i btw. inace se ne zali na forumu i totalno je bespotrebno raspravljati dalje ako nisi nam dao niti jedan ss ili video gdje se vidi da vrijeda druge igrace,psuje , te da koristi cheat. tako da znas inace. :stoner:
Dobro nabavicu neku sliku, i cimo sam subadmina jedinog online i on je bio AFK. :down