Bitange Forum

Bitange community => Kupujem / Prodajem / Tražim => Topic started by: Zver on March 27, 2012, 07:32:50 PM

Title: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: Zver on March 27, 2012, 07:32:50 PM
Kao što sam napisao u naslovu, prodajem BF3 nalog sa nadogradnjom back to karkland

95% oruоja i nadogradnji je otključano

Level je 57 sa 158 sati igre..

Cena 30 evra
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: don_gagi on March 27, 2012, 08:37:08 PM
"Dodjoh, videh, batalih..."  ;D
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: Srba on March 27, 2012, 11:46:34 PM
Zverko, mozda ce te jedan moj drugar kontaktirati...
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: Mr.Hyde on March 28, 2012, 12:02:01 PM
Quote from: don_gagi on March 27, 2012, 08:37:08 PM
"Dodjoh, videh, batalih..."  ;D

ili Veni, vidi, fugi....
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: Zver on April 23, 2012, 11:36:50 AM
Igrica je do jaja, ali obzirom da je igram sam na public serverima, nije opravdala investiciju.

I dalje je prodajem, ne zaboravite sve otključano 65 level, dobra statistika (za statističare...)
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: vd|cube(im) on April 23, 2012, 11:52:39 AM
Quote from: Zver on April 23, 2012, 11:36:50 AM
Igrica je do jaja, ali obzirom da je igram sam na public serverima, nije opravdala investiciju.

I dalje je prodajem, ne zaboravite sve otključano 65 level, dobra statistika (za statističare...)

Ne mogu vjerovati da još nije prodano, ovo je prilika koja se ne propušta...da se nisam zaletio na početku kad je igra izašla ja bi kupio  :stoner:
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: Zver on April 23, 2012, 01:52:36 PM
Hvala matori, pa ja ne spamujem svaki dan forum sa novim postom - aktuelno :)
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: ActIviSRB on July 06, 2012, 12:59:18 AM
Pozz ja sam zainteresovan ali imam jedan problem, imam vec bf3 nalog koji nema back to karkan, a ako zelis za neku trampu i uz moju doplatu samo reci...
Title: Re: Prodajem BF3 sa nadogradnjom B2K
Post by: ActIviSRB on July 06, 2012, 01:19:37 AM
Ako ne ako mozes da se strpis da skupim pare...