Pozz ljudi, ako neko ima cd key, account, sta vec, neka mi se javi na PM.
Pozdrav.
imam svoj bf3 ru limited acc koji mozes da prebacis na eng....
Sent from my Telenor_OneTouch using Tapatalk
Evo imas na ovom sajtu https://www.g2play.net/store/ Ja u zadnjih mesec dana sve tu kupujem. Stalno imaju akcije snizenja, brzu uslugu i ono najvaznije povoljne cene. Do sad sam pazario fifu12, napoleon total war, mw3, shogun total war.
Hvala druze,
Evo vec mi se javio potporucnik Djhosting, pa se nadam da cemo zavrsiti cdkey. Inace znam za taj sajt, ali nemam kreditnu karticu itd, pa ne mogu da kupim.. Zato sam i pisao ovde. U svakom slucaju hvala.
jdhosting je dobar i posten lik i nemoj da brines!
Hvala ljudi na pomoci/saradnji. Tema moze na lock, delete, whatever :drinks2
Pozz