Za pomenutog je 100% sigurno da je 'cheater', a za ostale nisam siguran.tANGO je na prvoj slici:
(http://i223.photobucket.com/albums/dd51/HakerFaker/shot0158.jpg)
(http://i223.photobucket.com/albums/dd51/HakerFaker/shot0159.jpg)
(http://i223.photobucket.com/albums/dd51/HakerFaker/shot0160.jpg)
(http://i223.photobucket.com/albums/dd51/HakerFaker/shot0161.jpg)
ovi ostali imaju problem sa xf a evo i resenje
http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,6856.0.html
Sto se tice tanga... tango je bio par puta i na MAIN-u
Bilo je preocito da ima hax...bio je kickan od strane admina/subadmina, a i od samog PankBusterA. On je haxor 100%
Ovi ostale dolje koje si slikao.. to su izbacivani sa servera navodno zbog problema (tih drivera) sa xFire-om i slicno... (kao lose napravljen zadnju Update od xFire) mada cisto slumljam... prije bih rekao da je bio neki problemcic sa Bitenge serverima... jer na drugim serverima sam normalno igrao tj. war-ove na nasim i sl.
Gasio sam xFire i sve, pa mi je bilo jos gore...
Mada je sada uredu sve :)
Lijepi pozdrav :bye2 :drinks2