Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponaĊĦanja => Topic started by: DS on November 25, 2011, 06:24:24 PM

Title: DOKLE VISE KURCENJE ADMINA!!!!!!!!!!
Post by: DS on November 25, 2011, 06:24:24 PM
zasto si me kick kad sam ti dao HS,ti mislis da je to hax ali jednom sam vec probao samo sam te ranio i sad sam ti dao HS...citiram  jaoj hs :D KRASIC-sad ces dobiti kick zbog cega i zasto pitam??????? evo video od koga sam video taj potez http://www.xfire.com/video/4c70de/

I da napomenem da sam tako kill i nekog iz NOZ klana.....

NOVA PRICA vizana za  moravski vuk zajvec

igrali smo na sd i Zajcev je poceo da sere psuje itd reko sam mu cuti vise i neseri durugima za hax kad je tebe izbacio AIM BOT  poceo si da se pravdas daj ss itd  i na tu pricu nadovezao se THCF i nakon par minuta dobili smo kick 4 PUTA (nisamo mu nista opsovali ) THCF-ZASTO KICK ZBOG CEGA ZAJVEC-JER SI MI LEP     IMA SLIKU THCF I OVDE SE PITAM ZASTO KICK
:icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:
Title: Re: DOKLE VISE KURCENJE ADMINA!!!!!!!!!!
Post by: Zajcev on November 25, 2011, 06:58:35 PM
 ovako

1: Kome sam i sta opsovao??? (posto nisam psovao napisao sam kako neke ljude kenja na serveru,zato sto je bacio bombu bzvz..)
2:ja nemam rcon od SD,neka ToTo potvrdi.
3:Sta cu kad si mi lep. :bye2
Title: Re: DOKLE VISE KURCENJE ADMINA!!!!!!!!!!
Post by: DS on November 25, 2011, 07:01:53 PM
ne nista nikome nismo psovali ali si ti poceo nesto da kenjas hax lowe itd za za kick nez ko je ti si rekao nekom da nas kika
Title: Re: DOKLE VISE KURCENJE ADMINA!!!!!!!!!!
Post by: DS on November 25, 2011, 07:04:44 PM
da bacio sam bombu kill sam 3 i ti si poceo da seres joj kakao neke ljude sere na serveru itd
Title: Re: DOKLE VISE KURCENJE ADMINA!!!!!!!!!!
Post by: $tring on November 25, 2011, 07:16:29 PM
Hajde sad ja tebi da objasnim par stvari...

1.Izuzetno je nekulturno pisati naslove topica koji sadrze mali milion uzvicnika i time svojoj temi davati ne znam kakav znacaj.
2.Kaze se : 'dobar dan gameri, ja sam novi na forumu a igram se na vasim serverima i imam problem.'
3.BITANGE serveri nisu opste dobro, nego su u PRIVATNOM VLASNISTVU i igranje na njima je privilegija, a ne pravo.
4.Ako imas neki problem, onda se to ljudski lepo i kulturno objasni.
5.Smajliji su tu da se stavljaju jedan po jedan. nista ne znaci 10 smajlija jedan za drugim.

Uopste nisam do kraja procitao tvoj post, posto me i ne zanima. Mozda si i u pravu sta god pisao, ali kada vidim ovakav naslov topic-a, kulturu obracanja i pisanja - odustajem.

Snalazi se kako znas...

LOCK.