Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja => Topic started by: remy on November 17, 2011, 02:36:22 PM

Title: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: remy on November 17, 2011, 02:36:22 PM
Pitao sam IsNoGooD da li ima wh on odgovara ovo na slici

http://i43.tinypic.com/21bnk78.jpg

Kasnije  pocne da psuje igracu N17

http://i41.tinypic.com/11guj6e.jpg

onda mu admin govori tisina a on odgovara

http://i42.tinypic.com/o9oehd.jpg

http://i43.tinypic.com/xposnd.jpg
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: Lang on November 17, 2011, 02:50:34 PM
Nije NooOooZ IsNoGooD ! :king:
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: remy on November 17, 2011, 02:56:24 PM
Pa imate u conzolu IP adresu pa provjerite
A ne znam po cemu si zakljucio da nije ???
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: cheda on November 17, 2011, 03:32:42 PM
Slazem se sa Langom,nisi ti dugo na serveru pa nepoznajes igrace.Isnogod je jedan od boljih osoba koji igraju na garage..... :diablo
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: remy on November 17, 2011, 04:36:05 PM
Ma cheda neznas ti to kako ide u conzolu imaju IP svakog igraca koji udje na server samo treba potrazit ime igraca i sve rijeseno
sto se mene tice ja sam svoje zavrsio iznio sam dokaze sta jos trebam i da mu IP adresu nadjem i broj kuce gdje zivi i mozda broj mob.
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: remy on November 17, 2011, 05:18:53 PM
Arko necu ti vise odgovarati na tvoja provokaciska i djecije komentare pozzzzz :bye2
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: Dijabola on November 17, 2011, 10:29:37 PM
remy sto mi krades fore bre, stvarno nije u redu..  :clapping  :rofl
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: remy on November 17, 2011, 11:16:16 PM
Ma dzabe sve nista nepije vode...
Dzabe dokazi dzabe sve...
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: Dijabola on November 18, 2011, 02:04:09 PM
remy, ako nastavis tako mislim da ces stici moj rekord karme od -178... :hat
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: Dijabola on November 23, 2011, 12:16:50 AM
-188*  :vava  :flag_of_truce
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: IsNoGooD on November 25, 2011, 01:41:35 AM
 :omg:
Muka mi je vise od vasih prozivki za wh i slicno , bas ste me iznervirali   :icon_grrr: :rant2: :suicide :diablo :thumbdown :girl_cray :||.  Lang , ja sam psovao , nemoj da me branis . A vi deco , ako vam se igra sa WH igrajte se !
Remy mogao si da objasnis ako umes i znas , ko je taj koga sam psovao i zasto sam ga psovao ! (WH)
RCON masteru ,  hvala za kik , bolje da si pratio lika sa wh ,ah da , bio je u tvojoj ekipi :) )))

P.S. Chedo omiljeni citeru , hvala na podrsci , prijatelju vidis i mene su uspeli da iznerviraju ...

anyway MINUS KARMA !

P.S. ko bre deli RCON kako mu se svidi , mozda je off topic , ali halo ljudi !!!
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: IsNoGooD on November 25, 2011, 10:34:48 AM
hehehe , kad pod stare dane ...  :stoner:

http://imageshack.us/photo/my-images/820/cod2mp20111118223943.png/

http://www.xfire.com/video/505f1d/

http://www.xfire.com/profile/tajono1/screenshots/?view#119442807

http://www.xfire.com/profile/tajono1/screenshots/?view#119442812

http://www.xfire.com/profile/tajono1/screenshots/?view#119442818

btw , prijavio se na forum da bi ??? http://www.bitange.com/forum/index.php?action=profile;u=7746
:ne_razumem

Tako da , ako sam ja jednom pogubio zivce i sad se pravdam i perem ... :smartass

mozete slobodno da me  :para :aug :awm na garage (samo bez wh molim ) !

:whacky:

Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: sithlord on November 25, 2011, 01:25:34 PM
Sinoc su ti iz Munja isto psovali i prozivali ljude po Garazi,treba  svi njih po kratkom postupku  :whip3:
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: c0C0 on November 25, 2011, 01:41:39 PM
@IsNoGooD - sto se tice ovoga sto ga nema na forumu,cuo sam da je banat pa ne moze vise nista komentirati itd..
                  - premda da jos uredno dolazi na garage server pod drugim nickom

@sithlord    - a sto se tice ovoga , to su se zakacili  prvo //MunjA//ALONE je prozvao da je ^PEDJa citer
                  - ^PEDJa je rekao da nema nista no onda ga je napao //MunjA//Patent i rekao da gasi
                  -  Te su se onda svi umjesali i porzvali //MunjA//Patent - da je masala (sto i je )
                  - on se naravno pravdao , i onda je padalo teskih rijeci xD
                  - te je nakon svega //MunjA//Patent (masala ) pokupio i otisao sa servera
                  - te je kasnije opet bio mir xD

Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: vd|cube(im) on November 25, 2011, 01:48:24 PM
Quote from: sithlord on November 25, 2011, 01:25:34 PM
Sinoc su ti iz Munja isto psovali i prozivali ljude po Garazi,treba  svi njih po kratkom postupku  :whip3:

Treba traоiti od admina ( Tota ) da dopusti subadminima da ih se malo maltretira kikanjem sa servera ...svaki put kad ih se vidi sa tim tagom kick dok se ne uhvate pameti....... :whip3:

....kad takvim pojedincima dođeš do pravog imena i prezimena pa im nađeš sliku na FB-u tek onda vidiš koji su to virtualni huligani, koji mislim da u realnom оivotu ne smiju nikog od straha pogledati u oči , a kamoli mu jebati mamu  :stoner:
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: stranac on November 25, 2011, 03:22:04 PM
Quote from: An0nym0us 3v0uti0n - Vk_Coco † on November 25, 2011, 01:41:39 PM
@IsNoGooD - sto se tice ovoga sto ga nema na forumu,cuo sam da je banat pa ne moze vise nista komentirati itd..
                  - premda da jos uredno dolazi na garage server pod drugim nickom

@sithlord    - a sto se tice ovoga , to su se zakacili  prvo //MunjA//ALONE je prozvao da je ^PEDJa citer
                  - ^PEDJa je rekao da nema nista no onda ga je napao //MunjA//Patent i rekao da gasi
                  -  Te su se onda svi umjesali i porzvali //MunjA//Patent - da je masala (sto i je )
                  - on se naravno pravdao , i onda je padalo teskih rijeci xD
                  - te je nakon svega //MunjA//Patent (masala ) pokupio i otisao sa servera
                  - te je kasnije opet bio mir xD



Stvarno radi ovoga sam morao da se registrujem jer nije bas vako bilo kao sto ovaj (coco) kaze
Jeste tacno da je //MunjA//ALONE rekao da je ^PEDJa citer ali onda kasnije mu je ^PEDJa govorio proste rijeci (to coco nije naveo ne znam zbog cega) kao sto je popusi mi k.... i dosta drugih jos rijeci.
Patent je samo podrzavao //MunjA//ALONE i nije nista psovao ili slicno I sam je otisao na kraju jer je bilo kasno oko 1 sat.
A (coco) zeli reci da se je sve smirilo kada je on otisao kao da on ispadne krivac (namazano stvarno)
I kada su se prepirali patent i ^PEDJa nije bilo prostih rijeci nego samo nako prepirka
Coco izvini ali pazi sta pricas drugar...
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: c0C0 on November 25, 2011, 03:43:57 PM
i onda je padalo teskih rijeci xD pod ovim sam islio da je padalo teskih rijeci obostrani!!

I pun mi je k.. vise kada god dodem na server.. uvijek prepirke oko njega..
i kod ostalih igraca spojis se i odmah jebanje majke..

e pa koji vam je kurac ????
a za citere .. vec kada vam jebu majku svi i vi dalje ne shvacate ?? je li vam treba netko zbilja jebat mater da shvatite ???

Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: stranac on November 25, 2011, 03:54:30 PM
Pa do duse jest da ga najvise naspominju igraci iz kacuna
ali za druge kako ja znam rijetko ponekad...
A sto se tice (j......a ma..i)  nezz... ja kada udjem rijetko bude toga i nekih teskih psovki...
Title: Re: NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru
Post by: Zajcev on November 25, 2011, 06:16:32 PM
A Munje...nije to klan,samo stavis tag i picis..Taj klan je osnovao sile iz zezanja,a sad svako iskoriscava i blati nick...samo maltletiranje kickovima i da vidis kako ce da se smire ko bubice...