jedan moj prijatelj inace novi igrac na nasim serverima ima problem sa PB-om.Ubrzo posle konektovanja na server izbaci ga PB i pise DISALLOVED PROGRAM/DRIVER
http://imageshack.us/f/543/pbproblem.jpg/
ako neko zna resenje,nek se javi :)
To moоe biti dosta stvari, od cheata do uključenog grafičkog overlay-a u ati radeon catalyst drajverima.....
pa nije cheat,ali ima ATI graficku....