Bitange Forum

Games => Call of Duty series => Call of Duty 2 => Topic started by: makedon//CAKIEVSKI on September 01, 2011, 01:29:56 PM

Title: Igraci iz makedonije
Post by: makedon//CAKIEVSKI on September 01, 2011, 01:29:56 PM
Pa dakle ovako zelio bih da vidim jel ima jos neki makedonac koji igra COD 2 na BITANGE serveru.Pa dakle ako ima evo vam rubrika da se javite ili kontaktujete me.
Title: Re: Igraci iz makedonije
Post by: ToTo on September 01, 2011, 08:51:02 PM
Mislim da sam vidjao nekoliko, po IP adresama u HLSW, ali ne znam bas da li i na forum dolaze. U svakom slucaju welcome  :hat
Title: Re: Igraci iz makedonije
Post by: Stekara_1 on September 02, 2011, 02:56:02 PM
Naš prijatelj iz EMC klana Trajkovski ili ti  |EMC|HERBERT mkd KARAJAN :)