Pa dakle ovako zelio bih da vidim jel ima jos neki makedonac koji igra COD 2 na BITANGE serveru.Pa dakle ako ima evo vam rubrika da se javite ili kontaktujete me.
Mislim da sam vidjao nekoliko, po IP adresama u HLSW, ali ne znam bas da li i na forum dolaze. U svakom slucaju welcome :hat
Naš prijatelj iz EMC klana Trajkovski ili ti |EMC|HERBERT mkd KARAJAN :)