Bitange Forum

Call of duty 2 public servers => Cheats / Prijave nedozvoljenog ponašanja => Topic started by: Staljin on July 25, 2011, 01:29:56 PM

Title: Tdm&SD no admin?????'
Post by: Staljin on July 25, 2011, 01:29:56 PM
ajmo ljudi se potrudit, da bar ako nema bitangi online, se da nekom rcon od ta dva servera jer nije vise za izdrzat od glupe djece i citera. FENKS.
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: spy18 on July 25, 2011, 01:37:04 PM
Dajte meni da ih ja pouštiram i meni više dosadilo da cimam Jack-a i Dexona  :diablo :diablo :diablo
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: DexonDee on July 25, 2011, 01:45:03 PM
Eto mene vratio sam se sa mora :) tek sto sam dosao vec je neko i dobio kick :) javite se meni ako imate nekih problema
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: ToTo on July 26, 2011, 09:01:20 PM
Quote from: Staljin on July 25, 2011, 01:29:56 PM
ajmo ljudi se potrudit, da bar ako nema bitangi online, se da nekom rcon od ta dva servera jer nije vise za izdrzat od glupe djece i citera. FENKS.
Ima subadmina taman koliko treba, a polako se i povecava njihov broj. Stara tema Staljo, znamo sve,......6 servera je nemoguce opsluziti istovremeno, jbg cimajte ima uvek nekoga, a u skorije vreme cemo napraviti spisak subadmina sa njihovim xf i postaviti to na forum kao stalnu temu.
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: $ub3eroU aka Fallen AngeL on July 28, 2011, 01:49:20 PM
Staljine, tu sam i ja.. Generale, pomocicu uvek kada treba.. Cimni me na xf preko dana sam na poslu, ali online uvek.. Doduse sad odoh na more od 31.7. do 15.8. ali ima nas stalno, veruj mi....   :drinks2
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: domohomo on July 28, 2011, 02:24:07 PM
Quote from: $ub3eroU on July 28, 2011, 01:49:20 PM
Staljine, tu sam i ja.. Generale, pomocicu uvek kada treba.. Cimni me na xf preko dana sam na poslu, ali online uvek.. Doduse sad odoh na more od 31.7. do 15.8. ali ima nas stalno, veruj mi....   :drinks2
http://www.youtube.com/watch?v=WL_xah9_kWk
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: $ub3eroU aka Fallen AngeL on July 28, 2011, 02:44:09 PM
Domi - Homic.. A svratio bi i do tvoje Makarske... Cisto da se vidimo... Ne verujem da cu imati vremena nazalost...  :ziveli
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: domohomo on July 28, 2011, 04:00:19 PM
Mislis нrnovnice, kraj Splita? To ti je blize :D
Title: Re: Tdm&SD no admin?????'
Post by: ||NooOooZ||CAKI on August 04, 2011, 03:00:03 PM
cimajte mene i ja sam admin!!!!!

toto ce kao sto je rekao da okaci xf od sub admina i admina!!