ajmo ljudi se potrudit, da bar ako nema bitangi online, se da nekom rcon od ta dva servera jer nije vise za izdrzat od glupe djece i citera. FENKS.
Dajte meni da ih ja pouštiram i meni više dosadilo da cimam Jack-a i Dexona :diablo :diablo :diablo
Eto mene vratio sam se sa mora :) tek sto sam dosao vec je neko i dobio kick :) javite se meni ako imate nekih problema
Quote from: Staljin on July 25, 2011, 01:29:56 PM
ajmo ljudi se potrudit, da bar ako nema bitangi online, se da nekom rcon od ta dva servera jer nije vise za izdrzat od glupe djece i citera. FENKS.
Ima subadmina taman koliko treba, a polako se i povecava njihov broj. Stara tema Staljo, znamo sve,......6 servera je nemoguce opsluziti istovremeno, jbg cimajte ima uvek nekoga, a u skorije vreme cemo napraviti spisak subadmina sa njihovim xf i postaviti to na forum kao stalnu temu.
Staljine, tu sam i ja.. Generale, pomocicu uvek kada treba.. Cimni me na xf preko dana sam na poslu, ali online uvek.. Doduse sad odoh na more od 31.7. do 15.8. ali ima nas stalno, veruj mi.... :drinks2
Quote from: $ub3eroU on July 28, 2011, 01:49:20 PM
Staljine, tu sam i ja.. Generale, pomocicu uvek kada treba.. Cimni me na xf preko dana sam na poslu, ali online uvek.. Doduse sad odoh na more od 31.7. do 15.8. ali ima nas stalno, veruj mi.... :drinks2
http://www.youtube.com/watch?v=WL_xah9_kWk
Domi - Homic.. A svratio bi i do tvoje Makarske... Cisto da se vidimo... Ne verujem da cu imati vremena nazalost... :ziveli
Mislis нrnovnice, kraj Splita? To ti je blize :D
cimajte mene i ja sam admin!!!!!
toto ce kao sto je rekao da okaci xf od sub admina i admina!!