http://www.youtube.com/watch?v=DrzerVemRpg&feature=related
Kerum je trenutno gradonacelnik Splita i ima ferari,eto zasto ne moze vozit 130
hahahahahahahahahahahahahaha Boze svaka druga ja vozim ja vozim ..hahahahahahahahahahaha :|| :||
Tragedija :facepalm:
Tiho tamo! :suicide
hahahahahahahahahahahahahaha ovaj nije normalan