Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: coper on April 04, 2011, 08:21:13 PM

Title: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: coper on April 04, 2011, 08:21:13 PM
Veliko mi je zadovoljstvo da vas obavestim da je *budaletine*sp1n, nas saborac, usao u seniorsku reprezentaciju Srbije u kajaku, kategorija slalom... Cestitamo  :hat  :hat
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: STEK on April 04, 2011, 09:17:02 PM
Sve cestitke...
Kad ce bude na TV-u!?
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: olo-sh on April 05, 2011, 09:20:13 AM
znaci sad ce mjesto garanda da dobije veslo
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: VIP.er on April 05, 2011, 04:41:14 PM
Svaka cast!
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: DiDaN on April 06, 2011, 03:14:03 PM
A kolko ti to placas sto te mi kao klan pozajmljujemo reprenzetaciji?  :P
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: Jacⱪ Sparroⱳ™ on April 06, 2011, 03:17:30 PM
Quote from: DiDaN on April 06, 2011, 03:14:03 PM
A kolko ti to placas sto te mi kao klan pozajmljujemo reprenzetaciji?  :P
+1  Haha  :rofl
Cestitam sp1n  :clapping2
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: dU Lee SRB on April 06, 2011, 08:58:38 PM
Cestitam  :hat :hooray:
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: Filozof on April 09, 2011, 03:11:22 PM
Quote from: DiDaN on April 06, 2011, 03:14:03 PM
A kolko ti to placas sto te mi kao klan pozajmljujemo reprenzetaciji?  :P
Vi bi trebali da castite :D ti pogutovu...malo da odresis tu kesu... :D
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: DiDaN on April 11, 2011, 01:15:04 AM
Quote from: ALEK on April 09, 2011, 03:11:22 PM
Quote from: DiDaN on April 06, 2011, 03:14:03 PM
A kolko ti to placas sto te mi kao klan pozajmljujemo reprenzetaciji?  :P
Vi bi trebali da castite :D ti pogutovu...malo da odresis tu kesu... :D

miiiiiiir ......da ne klecis na kukuruz  :tongue2
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: Filozof on April 11, 2011, 02:31:48 AM
Quote from: DiDaN on April 11, 2011, 01:15:04 AM
Quote from: ALEK on April 09, 2011, 03:11:22 PM
Quote from: DiDaN on April 06, 2011, 03:14:03 PM
A kolko ti to placas sto te mi kao klan pozajmljujemo reprenzetaciji?  :P
Vi bi trebali da castite :D ti pogutovu...malo da odresis tu kesu... :D

miiiiiiir ......da ne klecis na kukuruz  :tongue2
koja te Mira spopala sad.... :D nego daj casti... :D ..nemoj da si stipsa  :tease
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: Tasmara on April 11, 2011, 04:58:16 AM
Juju,on to kanda ozbiljno nesto? :) Cestitam Spine  :hat  :-*
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: Stekara_1 on June 03, 2011, 01:22:56 PM
Svaka čast fukso mala, uvek sam znao da voliš da se igraš sa tvrdim i oblim stvarima (veslo) :)
Title: Re: sp1n u reprezentaciji !!!
Post by: Filozof on June 03, 2011, 09:47:46 PM
Quote from: Stekara_1 on June 03, 2011, 01:22:56 PM
Svaka čast fukso mala, uvek sam znao da voliš da se igraš sa tvrdim i oblim stvarima (veslo) :)
FUKSA NA FORUMU!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o