Odigran je jos jedan Lan4Fun. Ovaj put u Indjiji...
Bravo Dragoni.... :thankyou
Nesto losiji kompovi,eh ? :hmm
Quote from: stewzoR on March 07, 2011, 12:20:38 AM
Nesto losiji kompovi,eh ? :hmm
Nesto losiji kompovi, pa je trebalo vremena da se naviknemo i razigramo, sto se i vidi na 3 poslednje mape....ali svaka cast Dragonima , dobise nas na kraju 1 razlike.
Vidimo se u Matrixu next time :rock3
Pa zar Burgundy da izgubite tragedije?! :happy
Bitno je da smo pucali! :stoner:
Quote from: VIP.er on March 07, 2011, 12:07:53 PM
Pa zar Burgundy da izgubite tragedije?! :happy
I 1 flag donijeli na Matmati, cccccccc, brukaju me samo. PUSA
Bilo je gusto :) :super