Ovo nije baš za FUN,ali evo teme oko koje se bavim poslednjih nekoliko nedelja :stoner:
http://www.youtube.com/watch?v=MSWan7tL7O0&feature=related 1/2
http://www.youtube.com/watch?v=sve5jXjDGSc&feature=related 2/2
Š ta reći...
Bojim se da ih nije puno pogledalo ovaj klip videvsi da ima nekih sat vremena price ali je zaista vredna svakog minuta, za razliku od recimo retardirane emisije duhovi u Novom Sadu na Petrovaradinskoj tvrdjavi koju je gomila ljudi pogledala i prokomentarisala, a emisija je u najmanju ruku debilna naspram ove ali valjda bas zbog toga ce mo i zavrsiti kako se spominje u emisiji jer radije ce mo pogledati sat vremena kako budale prodaju nevidjenu glupost i ismevati iste nego saslusati pametnog coveka koji je na ovom klipu :no
Quote from: Luda Krava on March 05, 2011, 07:22:52 PM
Bojim se da ih nije puno pogledalo ovaj klip videvsi da ima nekih sat vremena price ali je zaista vredna svakog minuta, za razliku od recimo retardirane emisije duhovi u Novom Sadu na Petrovaradinskoj tvrdjavi koju je gomila ljudi pogledala i prokomentarisala, a emisija je u najmanju ruku debilna naspram ove ali valjda bas zbog toga ce mo i zavrsiti kako se spominje u emisiji jer radije ce mo pogledati sat vremena kako budale prodaju nevidjenu glupost i ismevati iste nego saslusati pametnog coveka koji je na ovom klipu :no
"trust no one"(c) Fox Molder
Bojim se da ih nije puno pogledalo ovaj klip videvsi da ima nekih sat vremena price ali je zaista vredna svakog minuta, za razliku od recimo retardirane emisije duhovi u Novom Sadu na Petrovaradinskoj tvrdjavi koju je gomila ljudi pogledala i prokomentarisala, a emisija je u najmanju ruku debilna naspram ove ali valjda bas zbog toga ce mo i zavrsiti kako se spominje u emisiji jer radije ce mo pogledati sat vremena kako budale prodaju nevidjenu glupost i ismevati iste nego saslusati pametnog coveka koji je na ovom klipu
(http://img402.imageshack.us/img402/9363/picsnoonegivesafuck.jpg) (http://img402.imageshack.us/i/picsnoonegivesafuck.jpg/)
Pogledao sam. I preporučujem svima da se malo probude.
Ja se obicno budim kad sat zazvoni a prije toga me ni cunami neprobudi (mozes me viljuskarom iznjeti ) :zzzZzzzZz