kako to da nema tema? :)
enivej, negde oko 2001-2002 su japanci opasno krenuli da preuzimaju primat sa crtacima, serijama a pomalo i filmovima i ameri su se malo trgli i batalili "samo shto gluplje" formule za njihove serije. stoga danas imamo djumle dojajnih serija od kojih su neke, ipak, fejlovale a neke peru li peru
ja sam krenuo sa
lost-om i bilo mi je super dok nisu usrali sve
onda sam krenuo sa
dexterom koji mi je i dan danas najbolja serija svih vremena EVAR. predobar je storyline, postavka stvari je unique, scenariji su stvarno genijalni a o simbolici koja se provlachi kroz seriju da ne pricham :) jedva chekam season 5 (krece soon)
u svakom sluchaju - lik je serijski ubica koji ubija serijske ubice, a radi kao forenzichar u muriji.
(http://www.crunchgear.com/wp-content/photos/dexter_season_3.jpg)
(http://www.sweatybettypr.com/blog/wp-content/uploads/2009/09/dexter1.jpg)
e sad, gleduckao sam tu josh nekih dobrih serija tipa:
-
burn notice (opushtanje za mozak - krenuo sam da gledam zbog svog all-time heroja bruca campbella [lik sa mog avatara]) lik je bio tajni agent i onda ga je neko eliminisao sa posla i "prikovao" za majami. on tako sad reshava male sluchajeve da bi nabavio kesha da prezhivi
(http://www.jaunted.com/files/18788/burn_notice.jpg)
-
weeds (poprilichni lol od serije) zhena kojoj je umro muzh prodaje vutru da bi prezhivela
(http://freemoviesonlines.net/wp-content/uploads/WEEDS1.jpg)
-
office - americhki (jedina stvar ikada koju su ameri uzeli od britanaca i napravili bolje - valjda dublje razumeru tugu korporativnog uzhasa) enivej ovo je jedna od najboljih komedija-serija koje sam ikada gledao. rame uz rame sa sajnfeldom imho. ne znam kako da opishem seriju - morate je jednostavno pogledati
(http://www.jellostapler.com/img/the-office-cast-1024x768.jpg)
e sad, ima serija koja pere pa pere ali se mnogim ljudima ne svidja jer NEMA PLOT. serija je vishe kao time machine i jednostavno oslikava zhivot u ameriki u 60im godinama. jedan od scenarista je radio sopranose tako da znate da je kvalitet - velika preporuka! u sushtini se serija bavi i pochetkom marketinshkog biznisa - kako prodati deci kafu i cigare? :)
MAD MEN(http://blog.newsok.com/staticblog/files/2009/01/mad-men-2.jpg)
i draper car
(http://bratfacemarketing.com/wp-content/uploads/2010/03/don-draper.jpg)
takodje, spremam zhivce da nastavim da gledam
breaking badQuoteBreaking Bad is the story of Walter White (Bryan Cranston), a struggling high school chemistry teacher who is diagnosed with advanced and inoperable lung cancer at the beginning of the series. He turns to a life of crime, producing and selling methamphetamine with his former student Jesse Pinkman (Aaron Paul) in a desire to secure his family's financial future.
(http://www.entertainmentwallpaper.com/images/desktops/movie/tv_breaking_bad02.jpg)
bacite vashe preporuke, serija nikad dosta :)
Dr House - ozbilja radnja pomesana sa sjajnim humorom plus sarkazmom - samo je deo onoga sto ova fantasticna serija pruza. Za svaku preporuku.
http://www.imdb.com/title/tt0412142/
Quote from: Lider on September 23, 2010, 06:31:02 PM
:mafia
The Sopranos
Cudo da nisi reko Boston Legal 8)
Quote from: VIP.er on September 23, 2010, 07:07:47 PM
Quote from: Lider on September 23, 2010, 06:31:02 PM
:mafia
The Sopranos
Cudo da nisi reko Boston Legal 8)
Eee i Boston Legal ofc ;D, ali The Sopranos mi je jedna od najboljih, ako ne i najbolja serija ikada u mome zivotuuuuuu :D
The Mentalist - :yahoo
Bones
CSI: NY
The Good Wife
Spartacus (18+)
Two and a half men :P
Quote from: Eskimko on September 23, 2010, 08:38:38 PM
Two and a half men :P
Dada, kako sam samo uspio zaboraviti, legendarna!!
Mucke 8)
Chuck
Numb3rs
The Scrubs
:rock3
FRIENDS, još nisam gledao bolju seriju :hooray:
House M.D.
Pocela 7. sezona \o/ prva epizoda skinuta i spremna za gledanje :yahoo
Smallville,Heroes,Legend of seeker :yahoo
Burn Notice :yes
Volite Homicide i Sopranos ?
onda morate da gledate THE WIRE !!! :hooray:
(http://2.bp.blogspot.com/_GPjDeFDKvTM/S-cFHvcqjZI/AAAAAAAAAKA/9kZFHZhBUHY/s1600/the+wire.jpg)
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1140195609/
Quote from: Lider on September 23, 2010, 06:31:02 PM
:mafia
The Sopranos
isti lik radi mad men
Quote from: sandokan on September 26, 2010, 04:27:44 PM
Volite Homicide i Sopranos ?
onda morate da gledate THE WIRE !!! :hooray:
(http://2.bp.blogspot.com/_GPjDeFDKvTM/S-cFHvcqjZI/AAAAAAAAAKA/9kZFHZhBUHY/s1600/the+wire.jpg)
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1140195609/
ovu seriju nikako da pochnem da gledam, a svi je hvale
The Pacific
Evo baš završio sa gledanjem, oduševio sam se. Bila je već tema na forumu ali nisam našao.
Lik Eugena Sledga je fenomenalan... svakako vrijedi skinuti i pogledati. :happy
(http://i54.tinypic.com/33uyh3q.jpg)
pa jeli iko gledo Prison Break ljudi extra je...:)
Quote from: Mustang. on October 18, 2010, 11:41:01 PM
The Pacific
Evo baš završio sa gledanjem, oduševio sam se. Bila je već tema na forumu ali nisam našao.
Lik Eugena Sledga je fenomenalan... svakako vrijedi skinuti i pogledati. :happy
(http://i54.tinypic.com/33uyh3q.jpg)
Ok je serija samo što ne moоe da se poredi sa Band of brothers,jer su pre svega u Evropi vodjene taktičke bitke dok su ovi Japanci kao sumanuti jurišali na mitraljeze,i to me odmah iznerviralo...........
jako jako jako... jako dobra serija! :o :yes http://www.imdb.com/title/tt0460649/
:shok THE SHIELD ( PRLJAVA ZNACKA) ????
Pa ne mogu da verujem da je niko nije pomenuo,pored Dr. House-a moja omiljena :yes