Na prodaju org cd key CoD2 ,CoD4, CoD5 P.M
Za Kolko Mi Prodas CoD4 CD-key.....<????>>svuda sam ga trazio :doc :doc
700 dinara
koliko je to eura?
HA
Na ovakvo pitanje odmah se setim onog vica kad hrvat dosao u bg i seo u taxi :PPPP (bez ljutnje pls :) )
700din= 7 evra cod2 i cod4 cisti ne banovani ne regani na cb
Quote from: =СЧ=Ðемања on August 22, 2010, 02:30:33 PM
HA
Na ovakvo pitanje odmah se setim onog vica kad hrvat dosao u bg i seo u taxi :PPPP (bez ljutnje pls :) )
700din= 7 evra cod2 i cod4 cisti ne banovani ne regani na cb
koliko za cod2?
Quote from: Eskimko on August 22, 2010, 03:44:51 PM
Quote from: =СЧ=Ðемања on August 22, 2010, 02:30:33 PM
HA
Na ovakvo pitanje odmah se setim onog vica kad hrvat dosao u bg i seo u taxi :PPPP (bez ljutnje pls :) )
700din= 7 evra cod2 i cod4 cisti ne banovani ne regani na cb
koliko za cod2?
Pa ti pise 700 din omfg :tongue2
Quote from: dekxy! on August 22, 2010, 04:42:42 PM
Quote from: Eskimko on August 22, 2010, 03:44:51 PM
Quote from: =СЧ=Ðемања on August 22, 2010, 02:30:33 PM
HA
Na ovakvo pitanje odmah se setim onog vica kad hrvat dosao u bg i seo u taxi :PPPP (bez ljutnje pls :) )
700din= 7 evra cod2 i cod4 cisti ne banovani ne regani na cb
koliko za cod2?
Pa ti pise 700 din omfg :tongue2
pa gore pise 700 za cod4 pa sam mislio da je za cod2 drugacije gfmo
i kako taj tvoj Hrvat zavrsava u vicu?
pa trazi voznju do hotela :bla bla:
taksista na kraju voznej kaze
dve hiljade dinara
a Hrvat , kaze izvini koliko je to u tisucama
ovaj mu kaze 4 tisuce :)
Quote from: =СЧ=Ðемања on August 23, 2010, 05:23:50 PM
pa trazi voznju do hotela :bla bla:
taksista na kraju voznej kaze
dve hiljade dinara
a Hrvat , kaze izvini koliko je to u tisucama
ovaj mu kaze 4 tisuce :)
Nice man :P :tongue2
Jel moоe daš mi 4 cod2 org key a ja tebi xf account sa 3,600h ako hoces add me na ovaj xf: virux07 da zi sve objasnim ....
:omg:
:)
3 org ako moоeee
:stoner:
samo pare
Koliko imas orgova ? trebo bi 2 po 7 eur ak su. Ja sam iz bih ocel biti velika provizija za srbiju ?
20 eura a komada
imam kolikoh oces
nema veze dali si iz Bih moze i uplata iz bosne
Ad me: gstshazz pa da se dog ;)
ja sam od Nemanje kupio 2 ORG cd key i prezadovoljan sam, orgovi su cissti i ispravni nikad problema, moje preporuke!!!!