Cisto da obavestim narod da mi je neki mujo iz hrvatske haxao acc 2 jula, naravno sad sledi da ukljuci hax na nekom serveru i da ispadne da sam citer... Evo linka da pogledate http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8896656.... Ne verujem kakvi debili postoje...
Quote from: Labello on July 15, 2010, 04:00:53 PM
Cisto da obavestim narod da mi je neki mujo iz hrvatske haxao acc 2 jula, naravno sad sledi da ukljuci hax na nekom serveru i da ispadne da sam citer... Evo linka da pogledate http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=8896656.... Ne verujem kakvi debili postoje...
Dobro je da si nas na vreme obavestio...inache znam tog seljaka, i mene je drko....nego....sto se tice onoga za key javi mi se na PM...posto ne mogu da te navatam....na XF :stoner:
Pozdrav
Javi se supportu , uslikaj guide u igri i prilozi im screenshotove. Takodjer javi im se s maila ako je moguce , s onog s kojim si se registrirao .
Meni su haxali 2 puta pa znam kako je to , al srecom imam vise igara pa dokumentujem vise guida i to je to.
Lijep pozdrav i nadam se da ce uspjet.