Bitange Forum

Bitange community => Music & Movies => Topic started by: SALTSTONE on June 14, 2010, 01:25:25 PM

Title: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: SALTSTONE on June 14, 2010, 01:25:25 PM
          Pesma " Angel " je pesma sa naseg prvog i za sada jedinog albuma " RAISE YOUR VOICE " .....

http://www.youtube.com/watch?v=-YQ4WvIGDWc    
:stoner:

Title: Re: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: * ThE JoKER * on June 17, 2010, 02:54:33 PM
great song & vid  :yes
Title: Re: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: SALTSTONE on June 17, 2010, 11:25:17 PM
Quote from: * ThE JoKER * on June 17, 2010, 02:54:33 PM
great song & vid  :yes

Tnx :stoner:
Title: Re: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: komara on June 18, 2010, 10:37:43 AM
Stvarno pevaš kao SLAVUJ  :tongue2 Š alim se odlična pesma a i video je preteran! Ko ga je radio?
Title: Re: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: SALTSTONE on June 24, 2010, 01:10:50 PM
Quote from: komara on June 18, 2010, 10:37:43 AM
Stvarno pevaš kao SLAVUJ  :tongue2 Š alim se odlična pesma a i video je preteran! Ko ga je radio?

Spot je radio nas novi bubnjar...... a animacija je skinuta od negde, i malo izmontirana da bi se prilagodila muzici :D
Title: Re: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: kordoba on July 11, 2010, 12:59:51 AM
Svetski, nema sta - kompletan utisak  :clapping  :clapping2  :clapping  :clapping2
Iako ne volim kada animacije ili spotovi odu u morbidluk, ali na granici je sto se tice mog ukusa (pricam o animaciji), prolazi...
Voleo bih da cujem u nekom boljem formatu, ponesi sa sobom disk kad budemo igrali sledeci put...
Ako treba neka podrska-tu sam!
Title: Re: Evo kako izgleda jedan FUN VIDEO za nasu pesmu :D
Post by: SALTSTONE on July 12, 2010, 01:53:20 PM
Quote from: kordoba on July 11, 2010, 12:59:51 AM
Svetski, nema sta - kompletan utisak  :clapping  :clapping2  :clapping  :clapping2
Iako ne volim kada animacije ili spotovi odu u morbidluk, ali na granici je sto se tice mog ukusa (pricam o animaciji), prolazi...
Voleo bih da cujem u nekom boljem formatu, ponesi sa sobom disk kad budemo igrali sledeci put...
Ako treba neka podrska-tu sam!


Hvala Kordoba, stize disk sledeci put na lanu  :stoner: