(http://www.bravo.rs/wp-content/uploads/2010/05/pes2011.jpg)
Konami je najavio PES 2011 koji će izaći za PC, PS2, PS3, PSP, Wii i Xbox 360 ove jeseni.
Novi PES ima nove animacije â€" preko 1.000 novih za koje je upotrebljeno 100 sati motion-capture materijala. Takođe, novi PES bi trebao da bude teоi i više će teоiti ka simulacijama.
PES 2011 donosi i Master League Online, changing team management opcije i nove komentare.
Naslovnu stranu novog PES-a će krasiti Lionel Messi.
Jao sad sam čitao na KONAMI-europe 'kratki' opis. Ako bude pola od toga što piše bit će to ludilo k'o za PS3 kad je izašao. Evo pa čitajte :o
http://uk.games.konami-europe.com/news.do?idNews=485
Najjača stvar: Online Master Liga 8) Š ta reći, najesen joystick u ruke i pegla :spiteful
http://www.youtube.com/watch?v=VTqDOKrrdDw&feature=player_embedded
Bice Bice !!! :)