Bitange Forum

Games => Games => Topic started by: pxzyy [@] m@x] on May 31, 2010, 10:18:21 PM

Title: Najavljen PES 2011!
Post by: pxzyy [@] m@x] on May 31, 2010, 10:18:21 PM
(http://www.bravo.rs/wp-content/uploads/2010/05/pes2011.jpg)



Konami je najavio PES 2011 koji će izaći za PC, PS2, PS3, PSP, Wii i Xbox 360 ove jeseni.

Novi PES ima nove animacije â€" preko 1.000 novih za koje je upotrebljeno 100 sati motion-capture materijala. Takođe, novi PES bi trebao da bude teоi i više će teоiti ka simulacijama.

PES 2011 donosi i Master League Online, changing team management opcije i nove komentare.

Naslovnu stranu novog PES-a će krasiti Lionel Messi.
Title: Re: Najavljen PES 2011!
Post by: Mustang. on May 31, 2010, 10:54:51 PM
Jao sad sam čitao na KONAMI-europe 'kratki' opis. Ako bude pola od toga što piše bit će to ludilo k'o za PS3 kad je izašao. Evo pa čitajte  :o

http://uk.games.konami-europe.com/news.do?idNews=485

Najjača stvar: Online Master Liga  8) Š ta reći, najesen joystick u ruke i pegla   :spiteful
Title: Re: Najavljen PES 2011!
Post by: dexnsk on June 01, 2010, 12:19:46 AM
http://www.youtube.com/watch?v=VTqDOKrrdDw&feature=player_embedded
Title: Re: Najavljen PES 2011!
Post by: pxzyy [@] m@x] on June 01, 2010, 09:36:27 PM
Bice Bice !!! :)