Ne znam da li ste znali,ali glavni junak iz igrice Gta IV (4) ,Niko Bellic (Belić), je sa naših prostora,tj. za prostora bivše SFRJ http://en.wikipedia.org/wiki/Niko_Bellic
A ovo me je jako obradovalo http://www.xfire.com/video/2a9953/ ...Kad počnu govoriti srpski :flag_of_truce
Samo ne znam otkud im da to bude baš on-Jugosloven :)
Cudno ovi govore nas jezik tj. cudan naglasak imaju ali govore srpski.Nisam znao za ovo ali cool :D :D :D
Niko je srbin iz bosne,ratni veteran.
(http://i39.tinypic.com/vxkv0o.jpg)
Rodio se u Srbiji a odrastao u Bosni :baby
(http://www.whiterose.org/pete/blog/facepalm.jpg)
JAO,JAO !!! 8| BRA'O MOMCI OTKRILI STE TOPLU VODU !!! :handshake: :stoner:
8)