Bitange Forum

Games => Games => Topic started by: Darkman Ki-Ninja on May 12, 2010, 05:01:52 PM

Title: Niko Bellic
Post by: Darkman Ki-Ninja on May 12, 2010, 05:01:52 PM
Ne znam da li ste znali,ali glavni junak iz igrice Gta IV (4) ,Niko Bellic (Belić), je sa naših prostora,tj. za prostora bivše SFRJ http://en.wikipedia.org/wiki/Niko_Bellic
A ovo me je jako obradovalo http://www.xfire.com/video/2a9953/ ...Kad počnu govoriti srpski  :flag_of_truce
Samo ne znam otkud im da to bude baš on-Jugosloven  :)
Title: Re: Niko Bellic
Post by: sniper elite on May 14, 2010, 06:01:58 PM
Cudno ovi govore nas jezik tj. cudan naglasak imaju ali govore srpski.Nisam znao za ovo ali cool  :D  :D  :D
Title: Re: Niko Bellic
Post by: thosl on May 14, 2010, 09:41:51 PM
Niko je srbin iz bosne,ratni veteran.
(http://i39.tinypic.com/vxkv0o.jpg)
Title: Re: Niko Bellic
Post by: Darkman Ki-Ninja on May 14, 2010, 11:42:44 PM
Rodio se u Srbiji a odrastao u Bosni  :baby
Title: Re: Niko Bellic
Post by: thosl on May 15, 2010, 02:13:21 PM
(http://www.whiterose.org/pete/blog/facepalm.jpg)
Title: Re: Niko Bellic
Post by: GuRuGeoRge on May 15, 2010, 11:46:01 PM
JAO,JAO !!!  8| BRA'O MOMCI OTKRILI STE TOPLU VODU !!!  :handshake:   :stoner:

8)