Ovako, posto je poznato da je moj komp slab i da imam 50-60 fps,da li je moguce da ga povecam ili bar da mi slika ide tecnije???
Ako neko zna neka napise sta da ukucam u konzolu da bih nesto malo poboljsao....plsss :girl_cray :worth
A jesi pokusao sam da potrazis na netu kakav dobar cfg? I kakav ti je hardware?
Ma nasao sam dobar cfg ali hteo bi da mi neko nesto da da upisem za svaki slucaj za jos bolje i tecnije, posto ima njih mnogo koji imaju dobre confige ...inace za hardwer ne znam...
stavi rezoluciju 800x600
stavi directx 7
antialiasing off
soften smoke edges off
onda idi detail settings i stavi sve na low
U konzolu kucaj ( konzolu spustas pritiskom dugmeta ispod esc-a
/cg_brass 0
/cg_blood 0
/cg_marks 0
/r_multigpu 1
/com_hunkMegs 512
/com_maxfps 125
/r_polygonOffsetBias 16
/r_polygonOffsetScale 4
za prikaz FPS-a na ekranu kucaj u konzolu
/cg_drawfps 1
za prikaz lagometra
/cg_drawlagometer 1
Evo ovde imas objasnjenje za svaku komandu pojedinacno, pa ako budes zainteresovan i nezadovoljan trenutnim performansom igre, uzmi cfg u svoje ruke i sam ga napravi :)
http://www.tweakguides.com/COD2_9.html
Preporucicu ti neke komande sada, dodacu ih jos i poslije:
(ne bih ti preporucivao da stavljas cg_marks na 0)
seta r_anisotropy "4"
seta r_drawSun "0"
setar_packetdup "1"
seta cl_maxpackets "100"
seta r_autopriority "1"
seta r_skinCache "0"
seta cg_drawMantleHint "0"
seta r_zfeather "0"
seta rate "25000"
seta snaps "20"
Quote
seta r_picmip 1"
seta r_picmip_bump "2"
seta r_picmip_manual "1"
seta r_picmip_spec 2"
Ako ti je stariji komp pokusaj da instaliras starije drajvere za grafiku tj. podesi sve u igri, napravi cfg. pa onda instaliraj razlicite drajvere za grafiku i vidi sa kojima imas najvise fps-a, jer nekada se desava da noviji drajveri zaglupe grafiku kada su starije igre u pitanju.
Garantujem ti da ces imati razliku i do 20 i vise fps-a sa razlicitim drajverima.
Ty guys.... :worth :yahoo
darko , moze xf ? :P imam i ja problema pa ak bi mi mogao pomoci pls xf :D
Pozdrav
Nadam se da ovo niko nece shvatit , ali imas na nasem webu dosta o tome.
www.heaven-crew.com
Imas na download zoni dosta dobrih cfgova i na forumu komande za podizanje fpsa. Spoji to dvoje i sigurno ce ti podici fps i olaksat igru.
Lijep pozdrav.