Bitange Forum

Games => Call of Duty series => Call of Duty 2 => Topic started by: z0d on February 10, 2010, 04:49:28 PM

Title: Nonamer - fragmovie
Post by: z0d on February 10, 2010, 04:49:28 PM
Pozdrav!
Nedavno sam doznao da se na xfireu odrzava natjecanje tko ce napravit najbolji video u 6 kategorija.
Natjecanje je pocelo prije kojih 2-3 tjedna. Za sada u svakoj kategoriji ima oko 400-500 videa.
Prijatelji su mi rekli da poznavajuci mene kako radim vide-e da mozda cak imam sansu biti medu prva 10 ,a onda mozda cak i u prva 3. Prije 1 tjedan ja sam napravio svoj CoD2 fragmovie.
22.2. admini ce pogledat 10 videa u svakoj katgoriji koji imaju najvise cooleva i onda odabrat koji su od tih 10 najbolji. Za sada ja jesam medu tih top 10 u mojoj kategoriji. Ali da bi osigurao mjestu u top 10 svakodnevno moram skupljat sve vise cooleva... Pa bi molio sve koji su u mogucnosti i koji imaju vremena da ocjene moj video sa cool. A gotovo sam siguran da ce se svima svidjet video. Tako da to vrijeme necete potrosit uzaludno.
Nagrade:
1. Kompjuter
2. Graficka
3. 24incni monitor

Link videa: http://www.xfire.com/video/20a963/

Uzivajte u gledanju fragmovie i jos jednom bi sve molio da ocjene sa cool!
Hvala!
Lijep pozdrav

Title: Re: Nonamer - fragmovie
Post by: Stash on February 10, 2010, 09:10:45 PM
Bit ću 100% iskren, kao i inače...

Prvo, imaš super snimke s warova, dobri su killovi, pretpostavljam da i inače dobro igraš, ali brate, drо se ti igre, jer ova montaоa em je pokušaj kopiranja već postojećih frag moviea, prvo od glazbe koja je već iskorištena, drugo od efekata koji su također viđeni na decertoima pandemica, uglavnom si sve POKUŠ AO plagijatirati od pandemic frag moviea, i moram priznat da sam alergičan kad netko nema nešto svoje.. to je samo znak DEmotivacije i nekreativnosti. Kao što sam već rekao, pokušao si plagijatirati sve skupa, ali čak nisi ni pribliоno uspio, jer za montaоu moraš imati neki osjećaj, kako poredati snimke, da imaju smisla jedna sa drugom, a to nije lako iako se tako nekada čini. Glazba u frag movieu također nije bez veze, ona ima svoju svrhu u svemu tome, osim što je glazba sama po sebi glazba, uz nju prilagođavaš neke radnje dok montiraš. Vidiš, čak ni to nisi primjetio u decertoima koje si kopirao, a to je vrlo bitno i moglo bi se reći, i najobičnijem laiku zamjetljivo. Ovo ne pišem da bi ti "srao" ili te popljuvao, nego da vidiš da postoji puno ljudi koji će gledati to što si napravio i reći "gle ovog, kopirao je sve od decertoa", jer puno, jako puno ljudi je to gledalo i ako po ničem drugom, prepoznat će pokušaj kopiranja barem po glazbi.. sve to skupa vjerojatno ne оeliš, jer si video poslao zato da ga ljudi dobro komentiraju i rejtaju, pa se nadam da nećeš krivo shvatiti ovu konstruktivnu kritiku jer što prije shvatiš to što sam ti napisao, bolje za tebe.
Budi kreativan, smisli nešto svoje, razlikuj se od drugih. Meni su to doma često ponavljali, ne znam kako je kod vas drugih...
Title: Re: Nonamer - fragmovie
Post by: z0d on February 11, 2010, 12:07:53 AM
Hvala na svemu sto si napisao. Znam da nisam smio stavit ovu pjesmu i da sam morao smislit neke svoje efkete. Istina, ali ja sam taj video radio bas zbog tog natjecanja na xfireu. Kao sto i sam vidis video sam napravio manje u 2 tjedna. Ja mislim da u tih 2 tjedna sto sam radio da sam dosta dobro cak i napravio. Vremena previse nisam imao ,a niti bas i nemam zbog skole i svega. Hvala na iskrenosti. To najvise cjenim da znam ubuduce gjde grijesim. Ti si jedan od rijetkih koji kazu iskreno sto misle i to sve tako lijepo napisu. Jos jednom hvala!
Pozdrav!
Title: Re: Nonamer - fragmovie
Post by: Stash on February 11, 2010, 12:43:40 AM
Quote from: z0d on February 11, 2010, 12:07:53 AM
Hvala na svemu sto si napisao. Znam da nisam smio stavit ovu pjesmu i da sam morao smislit neke svoje efkete. Istina, ali ja sam taj video radio bas zbog tog natjecanja na xfireu. Kao sto i sam vidis video sam napravio manje u 2 tjedna. Ja mislim da u tih 2 tjedna sto sam radio da sam dosta dobro cak i napravio. Vremena previse nisam imao ,a niti bas i nemam zbog skole i svega. Hvala na iskrenosti. To najvise cjenim da znam ubuduce gjde grijesim. Ti si jedan od rijetkih koji kazu iskreno sto misle i to sve tako lijepo napisu. Jos jednom hvala!
Pozdrav!

A ti si jedan od rijetkih koji prihvaća kritiku na normalan način. Kad si već radio za natjecanje, mogao si napravit kraći frag movie.. s čim si snimao to sve? Frapsom?
Title: Re: Nonamer - fragmovie
Post by: kingzu on July 04, 2010, 07:52:17 PM
stash nice avatarxDDDDD