Upravo je javljeno iz staba da smo dobili jos jednu Budaletinu od 4 i kusur kila,tj Rambo je ponovo postao tata,sto znaci treba da kupi jos vece platno za projektor..............OD SRCA CESTITKE NEK JE ZIV I ZDRAV 100 GODINA :hat
:drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
Ooooo cesktitke Rambo. Neka je zivo i zdravo. Jeli djecak ili djevojcica? :drinks2 :drinks2 :drinks2
PS: mora da uskoro izlazi film Rambo 5. :whistling
Aj nek je sa srecom :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
Cestitam Rambo, neka je ziv i zdrav i kad odraste da ne ide u ulicu na Matmati! :acute
:ziveli
sve cestitke..... :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
cestitam!!! treba ramba predloziti za narodnog heroja!!! :worth
Jupiiiiiiiiii :clapping2 :clapping :yahoo
Rambo pravi svoju jedinicu, nije to za potcenjivanje.
Rambo, hvala što se brineš za prirodni priraštaj naše zemlje, TI SI MOJ IDOL.
:worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth
To Rambo legendo !
CESTITAMO !!!!! :super :clapping2 :yahoo :ziveli :hat :party2 :scenic :tongue2 :tease2 :tease
Zvoni meni mobilni sinoć negde između goveđe supe i jagnjetine, kad ono na mobilnom piše "Rambo - Drago". I javim ti se ja tako kad imam šta da čujem... Još jedno... Nemam reči... Rambo = CAR
Nek nam mali mali Rambo bude оiv i zdrav.
Puno pozdrava,
Erwin i Königica
Quote from: Zver on November 25, 2009, 01:41:03 AM
Rambo pravi svoju jedinicu, nije to za potcenjivanje.
Rambo, hvala što se brineš za prirodni priraštaj naše zemlje, TI SI MOJ IDOL.
:worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth
Ha Ha CESTITAM sve najbolje! :super
Juhu!!!!! :) Jos jedna mala bitanga... htedoh reci, budaletina.... :flag_of_truce
hvala na lijepim zeljama i cestitkama dobri moji. :-* :-*
eto, gospodja rambo je opet odlucila da me iznenadi i zapocne pocetak porodjaja taman sto sam se vratio sa terena.
nakon izvidjanja od sat vremena akcija zapoceta u 19:12.
Zestokim naporima nasih snaga akcija okoncana u 19:30.
Familija rambo se jos jednom zahvaljuje svima i odosmo da se spremamo na coporativnu posjetu betaniji uz forsiranje prednjih vrata i diverzantskim napadom na pozadinu facility-ja.
Cestitam Rambo!!! :drinks2
Cestitam! :)
Cestitke :)
Congratulations !!!! :super :mahanje
au lideru ti si bas opsednut tom ulicom na Matmati :P :tease ;D
AHhahah bravo...jako hrabro samo napred...neki jedva jedno ti pravis war ekipu :) svaka cast, cestitam ! :drinks2
Cestitke rambo samo tako (zanima me dali ce i nasa deca da pikaju COD 2 )
Cestitke :super :super
Quote from: tihi on November 26, 2009, 11:28:14 AM
Cestitke rambo samo tako (zanima me dali ce i nasa deca da pikaju COD 2 )
E to i mene zanima vec neko vrijeme. Dolazi generacija djece, a kasnije i odraslih osoba, koji ce moci da vide sta su njihovi ocevi i majke radili na Internetu. Mozda za 20-ak godina Rambo number 5 bude gledao ove postove........... Da se zapitas :)
:ziveli
Cestitam :drinks2 :clapping2
svaka cast druze cestitam