Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: DiDaN on November 24, 2009, 09:19:16 PM

Title: Rambo 5
Post by: DiDaN on November 24, 2009, 09:19:16 PM
Upravo je javljeno iz staba da smo dobili jos jednu Budaletinu od 4 i kusur kila,tj Rambo je ponovo postao tata,sto znaci treba  da kupi jos vece platno za projektor..............OD SRCA CESTITKE NEK JE ZIV I ZDRAV 100 GODINA :hat

:drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
Title: Re: Rambo 5
Post by: zlenzlla on November 24, 2009, 09:23:13 PM
Ooooo cesktitke Rambo. Neka je zivo i zdravo. Jeli djecak ili djevojcica?  :drinks2 :drinks2 :drinks2

PS: mora da uskoro izlazi film Rambo 5.  :whistling
Title: Re: Rambo 5
Post by: Coyot on November 24, 2009, 09:29:17 PM
Aj nek je sa srecom  :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
Title: Re: Rambo 5
Post by: Lider on November 24, 2009, 10:20:15 PM
Cestitam Rambo, neka je ziv i zdrav i kad odraste da ne ide u ulicu na Matmati!  :acute
:ziveli
Title: Re: Rambo 5
Post by: STEK on November 25, 2009, 12:26:45 AM
sve cestitke..... :drinks2 :drinks2 :drinks2 :drinks2
Title: Re: Rambo 5
Post by: clumsy on November 25, 2009, 01:13:32 AM
cestitam!!! treba ramba predloziti za narodnog heroja!!!  :worth
Title: Re: Rambo 5
Post by: Citadel of Pain on November 25, 2009, 01:39:43 AM
Jupiiiiiiiiii  :clapping2  :clapping  :yahoo
Title: Re: Rambo 5
Post by: Zver on November 25, 2009, 01:41:03 AM
Rambo pravi svoju jedinicu, nije to za potcenjivanje.

Rambo, hvala što se brineš za prirodni priraštaj naše zemlje, TI SI MOJ IDOL.
:worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth
Title: Re: Rambo 5
Post by: El Muerte on November 25, 2009, 04:37:49 AM
To Rambo legendo !
CESTITAMO !!!!!  :super :clapping2  :yahoo :ziveli :hat :party2 :scenic :tongue2 :tease2 :tease
Title: Re: Rambo 5
Post by: Erwin König on November 25, 2009, 11:00:37 AM
Zvoni meni mobilni sinoć negde između goveđe supe i jagnjetine, kad ono na mobilnom piše "Rambo - Drago". I javim ti se ja tako kad imam šta da čujem... Još jedno... Nemam reči... Rambo = CAR

Nek nam mali mali Rambo bude оiv i zdrav.


Puno pozdrava,

Erwin i  Königica
Title: Re: Rambo 5
Post by: komara on November 25, 2009, 12:54:34 PM
Quote from: Zver on November 25, 2009, 01:41:03 AM
Rambo pravi svoju jedinicu, nije to za potcenjivanje.

Rambo, hvala što se brineš za prirodni priraštaj naše zemlje, TI SI MOJ IDOL.
:worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth
Ha Ha CESTITAM sve najbolje!  :super
Title: Re: Rambo 5
Post by: $tring on November 25, 2009, 01:52:49 PM
Juhu!!!!! :) Jos jedna mala bitanga... htedoh reci, budaletina....  :flag_of_truce
Title: Re: Rambo 5
Post by: potpredsednik Rambo on November 25, 2009, 02:12:30 PM
hvala na lijepim zeljama i cestitkama dobri moji.  :-* :-*
eto, gospodja rambo je opet odlucila da me iznenadi i zapocne pocetak porodjaja taman sto sam se vratio sa terena.
nakon izvidjanja od sat vremena akcija zapoceta u 19:12.
Zestokim naporima nasih snaga akcija okoncana u 19:30.
Familija rambo se jos jednom zahvaljuje svima i odosmo da se spremamo na coporativnu posjetu betaniji uz forsiranje prednjih vrata i diverzantskim napadom na pozadinu facility-ja.
Title: Re: Rambo 5
Post by: muschmule on November 25, 2009, 02:51:32 PM
Cestitam Rambo!!!  :drinks2
Title: Re: Rambo 5
Post by: Tomo_SU on November 25, 2009, 07:57:31 PM
Cestitam! :)
Title: Re: Rambo 5
Post by: VIP.er on November 26, 2009, 12:01:55 AM
Cestitke :)
Title: Re: Rambo 5
Post by: GuRuGeoRge on November 26, 2009, 12:28:08 AM
Congratulations !!!!  :super :mahanje
Title: Re: Rambo 5
Post by: spdR on November 26, 2009, 12:32:52 AM
au lideru ti si bas opsednut tom ulicom na Matmati :P  :tease ;D
Title: Re: Rambo 5
Post by: IronC on November 26, 2009, 10:25:48 AM
AHhahah bravo...jako hrabro samo napred...neki jedva jedno ti pravis war ekipu :) svaka cast, cestitam !  :drinks2
Title: Re: Rambo 5
Post by: tihi on November 26, 2009, 11:28:14 AM

Cestitke rambo samo tako (zanima me dali ce i nasa deca da pikaju COD 2 )
Title: Re: Rambo 5
Post by: m.shadows on November 26, 2009, 02:09:25 PM
Cestitke  :super :super
Title: Re: Rambo 5
Post by: Lider on November 26, 2009, 03:53:52 PM
Quote from: tihi on November 26, 2009, 11:28:14 AM

Cestitke rambo samo tako (zanima me dali ce i nasa deca da pikaju COD 2 )
E to i mene zanima vec neko vrijeme. Dolazi generacija djece, a kasnije i odraslih osoba, koji ce moci da vide sta su njihovi ocevi i majke radili na Internetu. Mozda za 20-ak godina Rambo number 5 bude gledao ove postove........... Da se zapitas  :)
:ziveli
Title: Re: Rambo 5
Post by: Crusader on November 26, 2009, 05:02:21 PM
Cestitam  :drinks2 :clapping2
Title: Re: Rambo 5
Post by: budaletineGandi on November 29, 2009, 02:46:22 PM
svaka cast druze cestitam