El igra neko ja sam je poceo igrati jos odavno ali su me banovali pa sad ispocetka :-[ ali jos je zanimljivo ;D
http://ikariam.rs/
:clapping
AJJJJJMOOO :hat
Ja igram jedno jos vece sranje od toga...
Meni je glupo,dao mi drug jedan link da probam..al ne kontam sta da radim...i glupo mi je,ali to je samo moje misljenje.
igram ja ;D
Kada vidim cirilicu na net-u pegla mi se.... :bad2
Quote from: string on November 14, 2009, 06:32:00 PM
Kada vidim cirilicu na net-u pegla mi se.... :bad2
Ali stavi na hrvatskon da ti je :wink:
Ma nemam nista protiv cirilice, nego prosto nije pismo u kompjuterskoj eri.. I meni licno je zamorna za citanje, posto sam na kompu toliko navikao na latinicu...
dark igram ja koje si ostrvo da te napadnem
string ja mislim da ima i eng nisam siguran ili latinica