Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: Darkman Ki-Ninja on November 04, 2009, 06:10:54 PM

Title: Irikam?
Post by: Darkman Ki-Ninja on November 04, 2009, 06:10:54 PM
El igra neko ja sam je poceo igrati jos odavno ali su me banovali pa sad ispocetka   :-[    ali jos je zanimljivo  ;D
http://ikariam.rs/
:clapping
AJJJJJMOOO  :hat
Title: Re: Irikam?
Post by: m.shadows on November 04, 2009, 09:15:59 PM
Ja igram jedno jos vece sranje od toga...
Meni je glupo,dao mi drug jedan link da probam..al ne kontam sta da radim...i glupo mi je,ali to je samo moje misljenje.
Title: Re: Irikam?
Post by: VULE on November 14, 2009, 02:28:21 PM
igram ja  ;D
Title: Re: Irikam?
Post by: $tring on November 14, 2009, 06:32:00 PM
Kada vidim cirilicu na net-u pegla mi se....  :bad2

Title: Re: Irikam?
Post by: Darkman Ki-Ninja on November 14, 2009, 08:05:48 PM
Quote from: string on November 14, 2009, 06:32:00 PM
Kada vidim cirilicu na net-u pegla mi se....  :bad2





Ali stavi na hrvatskon da ti je  :wink:
Title: Re: Irikam?
Post by: $tring on November 16, 2009, 01:29:36 PM
Ma nemam nista protiv cirilice, nego prosto nije pismo u kompjuterskoj eri.. I meni licno je zamorna za citanje, posto sam na kompu toliko navikao na latinicu...
Title: Re: Irikam?
Post by: budaletineGandi on November 29, 2009, 02:52:42 PM
dark igram ja koje si ostrvo da te napadnem
string ja mislim da ima i eng nisam siguran ili latinica