Bitange Forum

Klanovi => Vaš klan => Topic started by: hajae on August 18, 2009, 02:40:36 PM

Title: shy.e-Sports
Post by: hajae on August 18, 2009, 02:40:36 PM

(http://img107.imageshack.us/img107/5127/shylogo.png)

Evo da ja predstavim i shy.e-Sports sponsored by: egs

Website: www.shyegs.xtreemhost.com

Clanbase: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1817087

Squad:

hrvy(lider)
lavv
ceki
spartanac(vama svima toliko poznat)
nauk
pupe
lekizhej
hardek
greeny(isto vam je poznat s puba)
jupipupi
homer


Ako vas jos ista zanima samo priupitajte

Title: Re: shy.e-Sports
Post by: Lesane on August 18, 2009, 04:03:05 PM
Pozz
Vidim da ste novi klan na cod2 sceni pa vam zelim mnogo srece u nastavku :)
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: hajae on August 18, 2009, 04:11:10 PM
Quote from: Lesane on August 18, 2009, 04:03:05 PM
Pozz
Vidim da ste novi klan na cod2 sceni pa vam zelim mnogo srece u nastavku :)


hvala lijepo
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: hajae on August 20, 2009, 10:44:19 PM
Jedna koliko toliko velika vijest usao je u clan jedan od najboljih svjetskih igraca
rubenswaa
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: Darkman Ki-Ninja on August 21, 2009, 12:05:16 AM
ko je taj  :icon_eek:
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: hajae on August 21, 2009, 09:09:36 AM
Quote from: DArkman Ki-NINJA on August 21, 2009, 12:05:16 AM
ko je taj  :icon_eek:

nizozemac lide empathya i dom lomp and famous
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: Darkman Ki-Ninja on August 21, 2009, 12:56:43 PM
1000 fps?!  :scenic  :worth http://secure.xfire.com/screenshots/rubenswaa/
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: m.shadows on August 21, 2009, 04:39:27 PM
Quote from: DArkman Ki-NINJA on August 21, 2009, 12:56:43 PM
1000 fps?!  :scenic  :worth http://secure.xfire.com/screenshots/rubenswaa/
3 slova...O M G!
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: hajae on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D

jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: SOLID on August 22, 2009, 03:13:16 AM
Quote from: hrvy on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D

jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam

Tako to i krece...uvuces se vamo tamo i tako to..... Sa kojim covekom? Ja sam mislio uopste ?

Ne bi me cudilo da sad uzme neko i pozove iste ove igrace za klan i napravi vasu kopiju :D :D :D
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: STEK on August 22, 2009, 04:16:05 AM
Quote from: hrvy on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D

jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam
nesto kao onaj indijanac frozen...sto sakupio pussys.... :bad2 !!!!takav klan ako izdrzi vise od 2-3 meseca.... :||
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: spdR on August 22, 2009, 07:59:31 PM
^potpis na ovo stekovo
Title: Re: shy.e-Sports
Post by: hajae on August 22, 2009, 11:31:00 PM
Quote from: SOLID on August 22, 2009, 03:13:16 AM
Quote from: hrvy on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D

jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam

Tako to i krece...uvuces se vamo tamo i tako to..... Sa kojim covekom? Ja sam mislio uopste ?

Ne bi me cudilo da sad uzme neko i pozove iste ove igrace za klan i napravi vasu kopiju :D :D :D

Ima takvih clanova ja podrzavam clan poput RAGE ekipa se skupila igraju dugo nisu neki pro skill posebno nego uigrani i zanju se takvi timovi su najbolji i ide kapa dole