(http://img107.imageshack.us/img107/5127/shylogo.png)
Evo da ja predstavim i shy.e-Sports sponsored by: egs
Website: www.shyegs.xtreemhost.com
Clanbase: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1817087
Squad:
hrvy(lider)
lavv
ceki
spartanac(vama svima toliko poznat)
nauk
pupe
lekizhej
hardek
greeny(isto vam je poznat s puba)
jupipupi
homer
Ako vas jos ista zanima samo priupitajte
Pozz
Vidim da ste novi klan na cod2 sceni pa vam zelim mnogo srece u nastavku :)
Quote from: Lesane on August 18, 2009, 04:03:05 PM
Pozz
Vidim da ste novi klan na cod2 sceni pa vam zelim mnogo srece u nastavku :)
hvala lijepo
Jedna koliko toliko velika vijest usao je u clan jedan od najboljih svjetskih igraca
rubenswaa
ko je taj :icon_eek:
Quote from: DArkman Ki-NINJA on August 21, 2009, 12:05:16 AM
ko je taj :icon_eek:
nizozemac lide empathya i dom lomp and famous
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D
1000 fps?! :scenic :worth http://secure.xfire.com/screenshots/rubenswaa/
Quote from: DArkman Ki-NINJA on August 21, 2009, 12:56:43 PM
1000 fps?! :scenic :worth http://secure.xfire.com/screenshots/rubenswaa/
3 slova...O M G!
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D
jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam
Quote from: hrvy on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D
jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam
Tako to i krece...uvuces se vamo tamo i tako to..... Sa kojim covekom? Ja sam mislio uopste ?
Ne bi me cudilo da sad uzme neko i pozove iste ove igrace za klan i napravi vasu kopiju :D :D :D
Quote from: hrvy on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D
jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam
nesto kao onaj indijanac frozen...sto sakupio pussys.... :bad2 !!!!takav klan ako izdrzi vise od 2-3 meseca.... :||
^potpis na ovo stekovo
Quote from: SOLID on August 22, 2009, 03:13:16 AM
Quote from: hrvy on August 21, 2009, 11:13:36 PM
Quote from: SOLID on August 21, 2009, 09:35:57 AM
Da da poznati su mi ovakvi klanovi nemaju nikakvu originalnost ....svako moze pozvati najbolje igrace iz pojedinih klanova i kao napraviti najjaci klan :D :D :D
jel? sa tim sam covjekom ja odigro vise fw nego ti sa titansima warova ;) tako da racunaj o cemu pricam
Tako to i krece...uvuces se vamo tamo i tako to..... Sa kojim covekom? Ja sam mislio uopste ?
Ne bi me cudilo da sad uzme neko i pozove iste ove igrace za klan i napravi vasu kopiju :D :D :D
Ima takvih clanova ja podrzavam clan poput RAGE ekipa se skupila igraju dugo nisu neki pro skill posebno nego uigrani i zanju se takvi timovi su najbolji i ide kapa dole