Ime:Djordje
Godina:14,5
Mesto stanovanja:Subotica,Serbia
Xfire:dorde16
Broj odigranih sati:1700h cod2 i 600 h cod4
Predhodni klanovi:heh....cod2 igram negde od jula 2006 online (poceo sa isdnom),i imao sam dosta dobrih klanova dok nisam presao na cod4...
u oktobru 2008 sam se vratio na cod2 i od tada sam bio u La_Famiglia klanu (8 meseci)
Razlozi za napuštanje ex-klanova: neke prepirke sa pojedinim clanovima
Svi nickovi do sada korišteni:sp1deR,spdzR,spdR,dj0leX (sad je spdR ili spdzR)
Sadašnji nick:spdR
Omiljeno oruоje:mp44
Omiljena mapa: carentan,harbor (:D)
Skill(po vašoj proceni):1-10 : -1,salim se nek drugi ocenjuju
Org.key: DA
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): da - da se neki ne bi cudili kako imam 09 cb account,imao sam januar 07 ali mi je jedan holandjanin zaebo za njega... i za key :) ovaj acc je iz januara 09
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=7829333
eto trazim neki klan koji igra warove i cb ,i obavezna zajebancija na tsu :)
wannabe pegei ne dolaze u obzir....
pozzz svima =)
good luck buddy :super
aha,hvala hvala :D
Goooood luck pal ;D
zasto si ti napustio famigliu bili ste skupa :icon_bad:
izasao sam iz familije zbog nekih membera,ostali su bili super :)
Quote from: spdR on June 18, 2009, 10:05:36 AM
izasao sam iz familije zbog nekih membera,ostali su bili super :)
jos odavno sam ja reko da ti i beba zagadjujete taj klan, al sad vidim da je samo beba taj koji pravi probleme ti si mu samo pravio drustvo. :this
ma necu da se raspravljam o tome :) bilo proslo,vecina membera su super ljudi,sad okrecem novi list :D zato i trazim klan :tease2
Quote from: spdR on June 18, 2009, 04:23:36 PM
ma necu da se raspravljam o tome :) bilo proslo,vecina membera su super ljudi,sad okrecem novi list :D zato i trazim klan :tease2
http://www.xfire.com/clans/nr2009/
P.S. Slika je radjena u paintu
si ti lud ili ti noge smrde :D :suicide
@m.shadows nemoj da diras spidera on je pro. :tease2
pro njub :D
ma dobar je spdR, samo malo smara :scenic
Quote from: ded4 on June 19, 2009, 02:32:06 AM
ma dobar je spdR, samo malo smara :scenic
hehe da
Quote from: m.shadows on June 18, 2009, 09:40:15 PM
Quote from: spdR on June 18, 2009, 04:23:36 PM
ma necu da se raspravljam o tome :) bilo proslo,vecina membera su super ljudi,sad okrecem novi list :D zato i trazim klan :tease2
http://www.xfire.com/clans/nr2009/
P.S. Slika je radjena u paintu
a sta ti znaci newer rain?
неуер киша - po google translate
po prirodi sam razgovorljiv :)
Ovaj topick je otisao u debeli OFF
Quote from: Lider on June 19, 2009, 06:58:29 PM
Ovaj topick je otisao u debeli OFF
Nista nek se vrate na temu (spiderova regrutacija) ili lock.
izgleda da je spdr nasao klan :D
i.zOn4| s p d R :)
Cestitam, sa srecom.
#lock