Treba mi preporuka za web kameru. Hajde mi predlozite neke koje su dobre. Pozdrav
I meni treba preporuka .....
Ali mislim da us najbolje logitech alu i najskuplje.....
U slucaju da imate symbian telefone, sve sto vam treba je dodatni software koji streamuje sliku sa kamerice telefona na kompjuter, generalno svi telefoni sada imaju potreban hardware (kamera, mic, slusalice). Ja licno koristim DV kameru (panasonic ag-ez 35) umesto web kamere jedino sto je nephodno instalirati TrackerCam software, kamera je 3ccd, daje jako dobru sliku, i ni jedna web kamerica ne moze da se poredi sa ovom dv kamerom. Takodje i fotoaparati koji imaju live preview (a vecina ima) mogu da strimuju sliku na kompjuter, ali nisam to toliko istrazivao.
Poslednje resenje je kupiti dedicated web kameru, definitivno se sa logitechom necete zeznuti.
Evo ti lista i testovi kamera pa biraj:
http://cowboyfrank.net/webcams/index.htm
Ok, hvala.
Volio bih da cujem iskustva ko vec koristi neku kamericu. Pa ako neko ima...
Imam ja A4TECH cam. 2.0 mega pixsela u kikindi 1 500 din :worth