Ovako, vec duze zelim kupiti org key...al nikako da to rijesim...
pa slobodno se javite ako ima neko za prodaju ....
a moze i preko xf-a:skorinho :thankyou
Sta hteo bi nesto za dzaba jel da? :D
Edit:
I dalje ne verujem koliko ste lenji da pogledate ostale teme nego stalno jedna ista tema.
http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=1573.0
mislis na tomosu?
ma pito sam ja davno jos...al covjek prima samo preko ziro-racuna iz srbije...jbga
Quote from: Sorrow on May 13, 2009, 02:25:44 PM
mislis na tomosu?
ma pito sam ja davno jos...al covjek prima samo preko ziro-racuna iz srbije...jbga
Evo ti za CRO: http://ptspclan.com/index.php?sadrzaj=html_pages/order&tip=1