Bitange Forum

Bitange community => Kupujem / Prodajem / Tražim => Topic started by: Mykel on April 23, 2009, 07:56:15 PM

Title: Prodajem 4850
Post by: Mykel on April 23, 2009, 07:56:15 PM
Prodajem :

http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=2901

Ima na sebi zalmanov cooler i 1GB DDR3

Nasao sam na PC berzi:

http://www.pcberza.rs/komponente/graficke-kartice-pci-e/704-77-0-0/q=gv-r485oc-1gh

ovo su trnutne cene na trzistu.

Grafichka je skoro pa nova, ima jos 2,5  godine garancije minimum, radi ko metak.... itd itd

Cena: 130 Evra
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: $tring on April 23, 2009, 08:18:59 PM
Znam, imam je... 250 lepi samo tako... zapravo lepi i 500, samo je ja drzim na 250...  :ok2
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: BloX on April 24, 2009, 12:35:16 AM
takodjer ju imam....zvijeeer !! :worth :worth
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: Citadel of Pain on April 27, 2009, 02:22:03 AM
Imam istu takvu samo sa 512 i karta je  :wah
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: clumsy on April 27, 2009, 12:57:21 PM
i ja je imam. ja miislim da je graficka ati 4850 naj popularnija kod bitangi :) Zver, String, Citadel, Mykel i ja. citava jedna postava za war na istim grafama :)
Grafichka je preverzija. Ati 4850 je best buy u svetu u poslednjih 8 meseci  :wink:
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: Zver on April 27, 2009, 08:33:08 PM
Da, ja kad sam je kupio iskreno bio sam razocaran, dok nisu izasli 8.12 driveri i promenili potpuno sliku o ovoj karti kod mene, samo jedna misao o njoj

FALLOUT 3 u fullu na 1280 x 1024
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: husky on April 28, 2009, 01:00:47 PM
Imam i jaaaa. Dakle: bitange, driven by ati 4850.  ;D
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: Mykel on April 28, 2009, 09:46:33 PM
Rešio sam da je ne prodajem.  Ostajem na klanskoj karti. :mafia
Title: Re: Prodajem 4850
Post by: nOoB on June 04, 2009, 11:57:46 PM
dobra kartica inace ali za 20-30 evra vise 4870 koja je mnogo veca zver