Bitange Forum

Klanovi => Igrač traži klan => Topic started by: yoda on April 13, 2009, 10:13:39 AM

Title: CoD2 - Yoda oO
Post by: yoda on April 13, 2009, 10:13:39 AM
Ime: Luka
Godina: sad cu 15
Mesto stanovanja: Zagreb
Xfire: ownerzyoda
Broj odigranih sati: 900
Predhodni klanovi: SRB <3
Razlozi za napuštanje ex-klanova: inaktivnost a i bio sam presto sa cod2 al eto opet
Svi nickovi do sada korišteni: Yoda
Sadašnji nick: Yoda
Omiljeno oruоje: scope , mp44
Omiljena mapa: burg
Skill(po vašoj proceni): 7
Org.key: DA/NE - da
Iskustvo u ladderima(CB,EDOM...): cod4 cb 1 god
CB link: http://clanbase.ggl.com/personinfo.php?pid=7693046
Title: Re: CoD2 - Yoda oO
Post by: m.shadows on April 15, 2009, 01:05:53 PM
Oces kod nas?????moj xfire:mario1298.Klan je moNstRum$ www.xfire.com/clans/mooons
Ako oces.
Title: Re: CoD2 - Yoda oO
Post by: |ndb| Dusan Silni on April 24, 2009, 01:48:00 PM
Evo Yoda Dusan Silni te poziva u svoj novi klan |ndb|. Xfire mi je debeligmaz. javi se.