Bitange Forum

Klanovi => Igrač traži klan => Topic started by: Drill on April 08, 2009, 04:52:55 PM

Title: COD2-Drill
Post by: Drill on April 08, 2009, 04:52:55 PM
Ime:Marko Vuckovic
Godina:12
Mesto Stanovanja:Srbija
Xfire:markovuckovic
Broj odigranih sati:440
Prethodni klanovi:Ima ih mnogo....
Razlozi za napustanje klanova:Bili su neozbiljni tokom warova,warovi nisu bili cesti,i posle 3-4 runde ako pocnemo da gubimo moj klan odmah izlazi u kaze da su citeri
Svi nickovi do sada korisceni:Marko,BIG Fucker,Drill
Sadasnji nick:Drill
Omiljeno oruzje:MP44,Trenc,Bilo koji snip
Omiljena mapa:Toujane,Carentan,St.Mere Eglise
Skill:6
Org Key:Nemam


Title: Re: COD2-Drill
Post by: spdR on April 08, 2009, 09:48:37 PM
Izvini al 7.5 skill je med+,sto nikako ne mozes imati sa 420 odigranih sati...BTW gl u trazenju klana,samo komentarisem :)
Title: Re: COD2-Drill
Post by: Drill on April 09, 2009, 02:49:34 PM
Samo da se nadovezem   :wink:
Jos dok nisam imao net imao sam lan,bilo nas je 7-moro
Poceli smo to da igramo od kako je izasla igrica i lan smo imali jedno 2 god i za to vreme naucio sam super da igram
I sad skoro sam dobio net.., negde u septembru prosle godine i sad jos vezbam i eto i imam stvarno 7-7,5 skill

Eto mislim da je sad O.K  :spiteful
Title: Re: COD2-Drill
Post by: spdR on April 09, 2009, 04:49:26 PM
HeH...Ok
Title: Re: COD2-Drill
Post by: m.shadows on April 11, 2009, 08:41:31 PM
Pa, ako oces kod nas mozemo se dogovorit preko mog xfire:mario1298
Kontaktiraj me pa cemo se dogovorit,samo da znas klan nije jako star! :diablo