Od pre par dana mi se javlja neki problem sa Firefox-om. Kada otvorim vise tabova, svaki put kada prebacim na drugi tab odmah mi se refresira stranica. Jeli se ovo jos nekome desavalo ili svi maleri idu samo na mene. :sorry
Ma FF je bulja, Opera is way to go. ;D ;D ;D :rofl
Opera je najvece SHAJZE! :doc
Veze ti nemaš. :rofl :rofl :rofl
Quote from: Lun on March 21, 2009, 12:21:18 AM
Ma FF je bulja, Opera is way to go. ;D ;D ;D :rofl
O, da.... :rock3
IE 5.5 je najbolji na svetu! :rofl
Jeste li probali Safari 4? Mnogo je brzi od ostalih, ali sam primjetio da mi je par puta zakucao procesor (kao da je to tesko na mom procesoru ;D )
Quote from: zlenzlla on March 20, 2009, 10:20:24 PM
Od pre par dana mi se javlja neki problem sa Firefox-om. Kada otvorim vise tabova, svaki put kada prebacim na drugi tab odmah mi se refresira stranica. Jeli se ovo jos nekome desavalo ili svi maleri idu samo na mene. :sorry
Danas je izasla verzija 3.10, a svakako imas auto-update. Probaj sada... (ako su to ispravili)
Mislio sam ti pre odgovoriti, ali rekoh hajde da ga malo istestiram. Nisu to rijesili ovim novim update-om. I dalje je ista stvar. Mada, nije samo kod mene. Nekoliko prijatelja mi se zalilo na isti problem. Tako da nije do mog racunara. Sada sam presao na Safari i mogu ti reci da je mnogo bolji od FF. Ima nekih stvari gdje je FF bolji, ali je Safari ozbiljan konkurent. :happy
FireFox je ok browser, ali Opera je mama. najdraze mi je u Operi sto uvek ostaju tabovi koje si otvorio kada ugasis Operu.. milina. zato bookmarks i ne koristim :)
Quote from: clumsy on May 06, 2009, 12:06:35 PM
FireFox je ok browser, ali Opera je mama. najdraze mi je u Operi sto uvek ostaju tabovi koje si otvorio kada ugasis Operu.. milina. zato bookmarks i ne koristim :)
Ostaje u kod FF-a. Operu nisam koristio pa necu nista da pametujem. Safari je jako brz pa sad njega koristim. Mnogo je brzi od ostalih
a meni recimo ne odgovara sto ostaju tabovi u operi nikako... :D
Ja koristim chrome, FF operu jos nikada nisam ni instalirao, ali znam da mnogo ljudi obozava njihov jedinstven pristup problematici, ali daleko od toga da je FF bulja. Reinstall uglavnom resava takve probleme.
Quote from: Zver on September 20, 2009, 08:43:58 PM
Ja koristim chrome, FF operu jos nikada nisam ni instalirao, ali znam da mnogo ljudi obozava njihov jedinstven pristup problematici, ali daleko od toga da je FF bulja. Reinstall uglavnom resava takve probleme.
I ja koristim chrome...zato sto mi je komp preopterecen pa mi firefox nevidjeno sere..opera je browser od mog tate,seka koristi safari,a explorer nevolim...zato mi ostaje chrome...koji mi se svidio od pocetka.
Chrome rulzzz :wah :wah :wah
Hajde kada ste vec nastavili ovu temu da i ja nesto kazem. :scenic
Firefox koristim vec dugo vremena i pokazao mi se kao jako pouzdan. Desava se da malo poludi, ali kao sto rece Zver to reinstall nece rijesiti. Explorer nisam nikada volio i malo sam ga koristio. Najvise koristim safari na windows-u, a za download FF jer mi safari ne skida punom brzinom. :ne_razumem
Na Linuxu imam FF i savrseno radi
Evo koji browse se koliko koristi (imajte na umu da IE i Safari idu uz operativne sisteme):
(http://i203.photobucket.com/albums/aa247/Popudopulus/browsers.jpg)
http://en.wikipedia.org/wiki/Browser_usage
Quote from: Zver on September 20, 2009, 08:43:58 PM
Ja koristim chrome, FF operu jos nikada nisam ni instalirao, ali znam da mnogo ljudi obozava njihov jedinstven pristup problematici, ali daleko od toga da je FF bulja. Reinstall uglavnom resava takve probleme.
:rock3 :rock3
Znaci najjasnija slika, brzo otvara strane. Ma sve full.
Samo zver ako mozes da mi pomognes oko jednog problema, a to je da kad otvara forum npr kad otvorim jedan topic ucitava me sve slike opet sa sajta (ne snima ih na komp). Ako kontas u cemu je problem. help
Quote from: zlenzlla on September 21, 2009, 01:17:56 AM
Hajde kada ste vec nastavili ovu temu da i ja nesto kazem. :scenic
Firefox koristim vec dugo vremena i pokazao mi se kao jako pouzdan. Desava se da malo poludi, ali kao sto rece Zver to reinstall nece rijesiti. Explorer nisam nikada volio i malo sam ga koristio. Najvise koristim safari na windows-u, a za download FF jer mi safari ne skida punom brzinom. :ne_razumem
Na Linuxu imam FF i savrseno radi
Ne kontam sto Chrome nema opciju da dodas ona cuda kao "Flash got selecion"
Nznm gde je to pa zato #cenzura#-ove fajlove skidam sa mozilom...i nije jako losa..
Safari ne prikazuje neke web stranice isto kao ff ili opera.
Dugo sam korisnik FF-a te zato ne preferiram operu. Takodje FF ima addona koji rokaju ,za must have su...
Quote from: Al_Capone on September 21, 2009, 02:53:10 PM
Safari ne prikazuje neke web stranice isto kao ff ili opera.
Dugo sam korisnik FF-a te zato ne preferiram operu. Takodje FF ima addona koji rokaju ,za must have su...
Zato i volim firefox :wink:
Jako mi dobar zbog tih add-ons-a
aj napisi neke dobre add-on-e i reci za sta sluze :D
Quote from: spdR on September 21, 2009, 05:40:11 PM
aj napisi neke dobre add-on-e i reci za sta sluze :D
Get-Right=Ako skidas preko rapida najbolji nacin je koristit Get Right...mozes bilo kad resume...
Google pictures preview=Pokaze ti se slika stranica na google kad ih nadjes...nemozes da zalutas na neka sranja(a ima ih)....
Google toolbar=Moze da koristi ako imas mail na Google-u
Ima jos mocnih al mrzi me da ti nabrajam :icon_bad:
FireBug,FireFTP,FEBE,DownThemAll,SmarterFox,Screengrab,WOT,Webmail Notifier,AdBlocker,YesPopups...
8)
Quote from: Al_Capone on September 21, 2009, 08:42:26 PM
FireBug,FireFTP,FEBE,DownThemAll,SmarterFox,Screengrab,WOT,Webmail Notifier,AdBlocker,YesPopups...
8)
Postedio si me pisanja ;D
za sta sluze...mrzi me da guglam :d
Ma imam ja: I.Explorer,Opera,Safari,Mozzila. i on toga mi je Safari najbolji! :girl_cray
ma bre Zle druze jednostavno reinstaliraj firefox i gotovo ,,, sacuvas naravno bookmarkse sa linkovima do pornica ..i to je to ...
Quote from: ugly.fender on December 25, 2009, 10:18:29 PM
ma bre Zle druze jednostavno reinstaliraj firefox i gotovo ,,, sacuvas naravno bookmarkse sa linkovima do pornica ..i to je to ...
Brate zakasnio si sa odgovorom citavih devet mjeseci i pet dana :tease2