Ime-Mario
Godina- 14
Mesto- Pancevo
x-fire - destruction707
Broj odigranih sati- 1800cod2+550cod4
Predhodni klan- Refresh, sad se zovu Veterani ,(Rumunija)
Svi nickovi do sada korisceni-Rooster ,90 posto vremena sam igrao na serverima u Rumuniji :aug
Sadasnji nick -Klimt nemam fixni nick
Omiljeno oruzije-m1 garand, snipa,kar..
Omiljena mapa - toujane, carentan....
Skill-ne bih da procenim sebe nije realno
Org cd.key- Ne al mogu ako mora odmah ga nabaviti
Samo 1 pitanje,jel ima neki -veterani milos- kod tebe u bivsem klanu ?
U Veteranima iz rumunije nema nikakav Milos a ima klan Veterani i u Madjarskoj a kolko znam i u Srbiji.
Tnx
imam ja na xfu nekog _Veterani_Stefi tako nesto...mozda je to taj :D
Veterani iz Srbije igraju samo na 1.0 v ...oni jos nisu presli ;D :hmm