Ime: Marko
Godina: 17
Mesto stanovanja: Srb/Smederevo
Xfire: axvvell
Broj odigranih sati: 1500h
Predhodni klanovi: House.Team,Budaletine
Razlozi za napuštanje ex-klanova: HT nisu slusali kako treba i onda sam ih otkacio,a Budaletine ne znam ni ja zasta sam izasao...
Svi nickovi do sada korišteni: Vishnja,Eric Prydz
Sadašnji nick: Axwell
Omiljeno oruоje: Garand M1,Snip
Omiljena mapa: Hm,pa nesto od pustinje....:)))
Skill: 8
Org.key: Nop
Ne bih da se hvalim,ali neka drugi nesto kazu o meni.... :wink: :wink: :wink: :D :D :D :aug :aug :aug
Gl & Hf
Da, sto si izasao? Ja nem' pojma..hihihi..! :)
QuoteHT nisu slusali kako treba i onda sam ih otkacio
HAHHAHAHAHAHA imas srece sto morandi nije reg na forumu inace ne bi bio ziv sutra u skoli !!!
E visnja(axwell)se malo razmisli pre nego sto nesto kazes ok?sto lupas tako sta se prosipas koj qu***....??????Ti nas otkacio de molim te ... OMG jaoooooo ne verujem koje gluposti ti lupas ali sve u svemu Axwel igra dobro tako da bih ga preporucio svim klanovoma jer slobodno mozete da ga :icon_bad: :icon_bad: :icon_bad: PEDERCINA JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otkrijte nam tajnu,zasto ste se posvadali?
Lega posto i jerry springer
Ma pusti ih,nisu slusali kako treba,ovaj radi ovo,onaj ono,i ja izasao...Popizdeo na kraj....Ma jebe mi se bas,ne bih da pricam vise o tome....
daj 50 evra i vrati se u Budaletine :rofl :rofl :rofl
Hehehhe,ma vi meni da date,ne bih se vratio....Ali za 300 razmislio bih.... :spiteful :spiteful :D :D :D ;D ;D ;D ;D :happy :happy :happy
Ovo postaje zabavno ko AUKCIJA, cjenkajte se samo bas me zanima krajni iznos.... :wink: $$$$$$$$, â,¬â,¬â,¬â,¬â,¬â,¬
........ma daj 70 evra i upadaj :drinks2
Ma nema sanse,sta da radim za 70? :D :D Nudi neko vise? :drinks2 :drinks2 :D :D :D
Daj 75 eura i ne moras da platis PDV!
1. PUT,2. put,3.put ...PRODATO za 75 EURa !
Ma nikako... :D Treba i net da isplacujem,daje neko vise?! :happy ;D ;D ;D ;D
Nadji devojku,pa nek ti ona placa net :rofl
Kako ja.......meni zena placa... ;D
Mene telekom castio sa 3 meseca interneta free
kako si to uspeo :shok
Eto, bila neka akcija, ja se prijavio i dobio za 3 dana, 4mb/256 kb, do prvog aprila free
Quote from: Zver on February 19, 2009, 05:57:48 PM
Eto, bila neka akcija, ja se prijavio i dobio za 3 dana, 4mb/256 kb, do prvog aprila free
I ja dobio, al meni vec isteklo....a meni dali 2mb/128kb....e gadovi.
Ajde u 'grupu VOZD'
To je ovde tema, zar ne? :hmm
Pa ti si nas Smederevac,jel da?E pa onda si pravi za Brigadu :aug,ionako smo svi u klanu iz Smedereva!
Kolko znam Axwell j enasao klan........
Djabe sto je nasao klan,vratice se on ponovo u budaletine
ali ja dajem 150 jevreja da se vrati
Posto se Axwell skarsio i naso klan :D .... Molim nadlezne da stave lock na ovu temu :D
koji klan :ne_razumem, kraj aukciji :flag_of_truce