Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: kordoba on February 13, 2009, 06:47:52 PM

Title: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: kordoba on February 13, 2009, 06:47:52 PM
Da obavesti sve Bitange i ljubitelje istih, da je otvorena marketinska agencija "grupa VOZD" i da se nalazimo u Novom Sadu, ul. Novosadskog Sajma 18, 2. sprat....

Audio i video produkcija, izrada i emitovanje reklama, termini na 81 TV stanici u Srbiji, SAD-u, Australiji, Italiji, Rusiji... Posredovanje,mendzerstvo {u sportu (nasi klijenti su: Mateja Kezman, Goran Gavrancic, Dejan Tomasevic...) i muzici}, savetovanje, izrada biznis planova, politicko lobiranje i logistika, procene vrednosti imovine i poslova itd

Za Bitange ne naplacujemo usluge...
Ziveli ! :scenic
Title: Re: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: Mykel on February 18, 2009, 02:03:41 AM
Hvala brate, i sa srecom u daljem radu.. 8)
Title: Re: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: Zver on February 18, 2009, 10:35:38 AM
Ako vam treba part time gaficki dizajner za  stampane medije, znate gde da me nadjete
Title: Re: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: kordoba on February 18, 2009, 10:44:02 AM
Quote from: Zver on February 18, 2009, 10:35:38 AM
Ako vam treba part time gaficki dizajner za  stampane medije, znate gde da me nadjete

Treba !!!

Kontaktiracu te svakako, imamo klijenata kojima ce biti potrebne usluge te vrste ....
Title: Re: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: kordoba on February 18, 2009, 10:48:44 AM
Takodje ce nam biti potrebni muzicari... Angazovanje po poslu i to samo studijski rad i  koncerti...
Posto sam razumeo da ovde ima dobrih muzicara - eto mogucnosti da zaradite koju "kintu"...
Title: Re: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: IronC on February 18, 2009, 03:38:04 PM
O cemu se radi  :spiteful
Title: Re: Marketinska agencija GRUPA VOZD
Post by: kordoba on February 19, 2009, 03:08:10 PM
U glavnom koncerti i rad u studiju... znaci ne pricam o "tezgama", nego o koncertima :shok ...
Organizujem ili u saradnji sa "vecima" (Rakom Maric, Pecikozom itd) preuzimam tehnicku organizaciju nekih od vecih muzickih dogadjaja ili izradu muzickih albuma...
Tako da po potrebi angazujemo muzicare za sledece stvari:
U toku je i organizacija velikog novosadskog  festivala zabavne muzike, koji ce po prvi put u Srbiji imati sve odlike pravog festivala. Kada kazem "pravi" mislim na zivo izvodjenje svih ucesnika festivala, kompletan  s.orkestar, svako dovodi svoje pratece - koji pevaju a ne cupkaju itd.
Taj ce se festival odrzati tek sledece godine jer zbog obima posla i termina nije moguce ranije, ali ono sto garantujem jeste da ce biti- POSTEN !!!
Sto se tice studija, imamo stalnu saradnju sa nekoliko vecih studija koji imaju redovnu potrebu za muzicarima (posebno gitaristima) i tu ima mesta za sve, jer su i potrebe za stilovima razlicite... Kad kazem vecim, ne mislim prostorno, nego po obimu i naplati poslova...

Takodje je i meni u grupi VOZD potrebno ljudi za dva koncerta koja planiram, koja ce biti u pratnji s.ork. hora itd a sve ce biti audio, video zapisano i objavljeno u PGP RTS-u.
Znaci, cime god da se bavis u muzici, ima mesta za tebe...   :band

Ziveo zvuk - igram bez sluski ! :hat