dakle ja razmisljam o razer Copperhead, Logitech MX518 i logitech G5....eto pa navedite svoja iskustva sa miševima i preporucite koji...razer i mx518 mogu nabavaiti za 30 eur!!!
ja imam razer copperhead i sluzi me odlicno,neces se razocarati ako i ti uzmes..
:wah
Probaj sa RAZER lachesis....dosta ga hvale...al jei malo skuplji!!!
Pozz.. :rnr :rnr
Ja sam imao prilike da koristim mx518, sada imam g9, naravno g9 je bolji ali i mnogo skuplji, bukvalno bilo koji od ta 3 misa da uzmes neces se prevariti, mx518 je za sada gamers all time favourites.
Ma lachesis RULZ :wink: ne ozb. super je mis,samo da li se isplati to je druga prica...
ma kad bi gledao samo na kvalitetu, prijedlozi bi išli u nedogled...al ipak više obracam paznju na isplativost. Tao da cu se odluciti izmedju Mx-a i razera...inace fala vam :ziveli