Bitange Forum

Internet,hardware & software => Hardware & Software => Topic started by: BloX on February 09, 2009, 12:49:10 PM

Title: miš??
Post by: BloX on February 09, 2009, 12:49:10 PM
dakle ja razmisljam o razer Copperhead, Logitech MX518 i logitech G5....eto pa navedite svoja iskustva sa miševima i preporucite koji...razer i mx518 mogu nabavaiti za 30 eur!!!
Title: Re: miš??
Post by: wOo3cA on February 09, 2009, 03:26:14 PM
ja imam razer copperhead i sluzi me odlicno,neces se razocarati ako i ti uzmes..
                                     


                                                                       :wah
Title: Re: miš??
Post by: SOLID on February 09, 2009, 05:15:55 PM
Probaj sa RAZER lachesis....dosta ga hvale...al jei malo skuplji!!!
Pozz.. :rnr :rnr
Title: Re: miš??
Post by: Zver on February 09, 2009, 08:42:31 PM
Ja sam imao prilike da koristim mx518, sada imam g9, naravno g9 je bolji ali i mnogo skuplji, bukvalno bilo koji od ta 3 misa da uzmes neces se prevariti, mx518 je za sada gamers all time favourites.
Title: Re: miš??
Post by: VIP.er on February 09, 2009, 09:44:15 PM
Ma lachesis RULZ  :wink: ne ozb. super je mis,samo da li se isplati to je druga prica...
Title: Re: miš??
Post by: BloX on February 09, 2009, 09:51:45 PM
ma kad bi gledao samo na kvalitetu, prijedlozi bi išli u nedogled...al ipak više obracam paznju na isplativost. Tao da cu se odluciti izmedju Mx-a i razera...inace fala vam :ziveli