nisam nigdje vidio da pise kada je izvlacenje grupa... pa bih bio zahvalan na toj informaciji ako je dostupna :)
Cim svih 16 ekipa bude prihvaceno. Svi cete biti pravovremeno obavjesteni.
Napravite kvote za ekipe pa da ja guram neke pare ovde. Vidim zaradu :doc :) :drinks2
Quote from: Lider on December 29, 2008, 12:12:29 PM
Napravite kvote za ekipe pa da ja guram neke pare ovde. Vidim zaradu :doc :) :drinks2
Mozda na nekom od sledecih turnira... :)