Bitange Forum

League,Cups,Tournaments ... (predhodni turniri) => Winter League 2009 => 2009 => Predlozi i primedbe => Topic started by: hejzy on December 29, 2008, 11:39:50 AM

Title: grupe
Post by: hejzy on December 29, 2008, 11:39:50 AM
nisam nigdje vidio da pise kada je izvlacenje grupa... pa bih bio zahvalan na toj informaciji ako je dostupna :)
Title: Re: grupe
Post by: Al_Capone on December 29, 2008, 11:48:01 AM
Cim svih 16 ekipa bude prihvaceno. Svi cete biti pravovremeno obavjesteni.
Title: Re: grupe
Post by: Lider on December 29, 2008, 12:12:29 PM
Napravite kvote za ekipe pa da ja guram neke pare ovde. Vidim zaradu :doc   :) :drinks2
Title: Re: grupe
Post by: $tring on January 02, 2009, 02:05:58 PM
Quote from: Lider on December 29, 2008, 12:12:29 PM
Napravite kvote za ekipe pa da ja guram neke pare ovde. Vidim zaradu :doc   :) :drinks2

Mozda na nekom od sledecih turnira... :)