Jel mogu da znam samo zbog cega sam kickan sa GARAGE Servera?
Moj nick: ]ORAO[ John Gotti
Inace sam admin na 5 servera pa bi voleo da znam zbog cega kick?
Nick: Becks'S je rekao sad ce on da vidi i automatski sam izbacen.
Posle toga sam usao i pitao zbog cega kick i opet sam dobio kick???
Postovanje hal, ja sam kriv za to kikanje. Javili su mi se pojedijni ( meni poznati igraci ) sa Garage servera kako sumljaju u tebe da haxas i molili me da te kickam. Ja sam tad bio zauzet sa ostalima na Mix-u, a posto te ne poznajem i nisam te ranije vidjao ,a smetao si nekim stalnim igracima ja sam te kickao na ne vidjeno jer sam zeleo da udovoljim i odrzim mir na Garaze serveru.
Ako si Admin na 5 servera, mogao si da svratis kod nas na ts i objasnis ( bilo kom adminu ) a tad smo svi bili u sobi zajedno, i ne bi bilo problema.
Jos jednom se izvinjavam, stvarno te ne poznajem i nadam se da cu imati prilike da vidim tvoju igru na Garazi ili Mainu. :stoner: