Obavještavamo community da smo dobili još jednu malu budaletinu.
Naša članica Tamara je rodila malog Nemanju.
Lijep na mene, atletski građen na Filu i visok na Štekaru( mislim trenutno, brzo će ga prerasti) :stoner:
:drinks2 :ziveli :hat :)
:baby :baby :clapping2 :drinks2 :drinks2
Cestitam! :clapping2 :clapping2 :baby
Svaka cast! Neka je sa srecom!!!!!!!
:tease
Neka je ziv i zdrav mali Nemanja :) Cestitke !!!
Cestitam od srca! :) Lepa vest!
cestitam :) :yahoo :baby
sve najlepse.... da ste zivi i zdravi
Cestitam Tamaraaaaaa, sve najbolje :D :D
Čestitkeeeeeeee!!!!!!!
Čestitke, neka je na veselje samo :)
Čestitam, nek ste živi i zdravi :clapping :hat :) :) :)
Sokovi s tobom Ivice :D Hvala vam svima puno! :love
ijaoooooo pa cestitammmmm!!!!! :clapping :clapping :clapping
garant sisa ko šteki :rofl