Neko mi rece pre neki dan na serveru da Dexon i Nindza organizuju skup ludaka u Novom Sadu u matrixu(Gerila Bar) :rock3?Pa me zanima dal ima nesto od toga ili ne?Ako ima tema o tome ja se izvinjavam...moze neki info??? :clapping :clapping :clapping
Nindza? Najverovatije ce biti samo jos da vidimo kada...I treba da se izvinjavas jer si iz Indjije!!! Bicete svi informisani na vreme oko okupljanja i gde cemo ici itd...
Moze
E, super! Docemo ja i mamba ;D Ako smemo? :no
Dexone, Nindza-Nina :P
Sent from my GT-I9105P using Tapatalk