Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: [dragoni]Shomy on March 18, 2015, 12:32:29 PM

Title: Skup ludaka na jednom mestu?
Post by: [dragoni]Shomy on March 18, 2015, 12:32:29 PM
Neko mi rece pre neki dan na serveru da Dexon i Nindza organizuju skup ludaka u Novom Sadu u matrixu(Gerila Bar) :rock3?Pa me zanima dal ima nesto od toga ili ne?Ako ima tema o tome ja se izvinjavam...moze neki info??? :clapping :clapping :clapping
Title: Re: Skup ludaka na jednom mestu?
Post by: DexonDee on March 18, 2015, 02:31:38 PM
Nindza? Najverovatije ce biti samo jos da vidimo kada...I treba da se izvinjavas jer si iz Indjije!!! Bicete svi informisani na vreme oko okupljanja i gde cemo ici itd...

Title: Re: Skup ludaka na jednom mestu?
Post by: vasili on March 18, 2015, 02:32:48 PM
Moze
Title: Re: Skup ludaka na jednom mestu?
Post by: Flow on March 18, 2015, 11:44:51 PM
E, super! Docemo ja i mamba ;D Ako smemo?  :no
Title: Re: Skup ludaka na jednom mestu?
Post by: [dragoni]Shomy on March 20, 2015, 08:18:18 PM
Dexone, Nindza-Nina :P

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk