! LP !
Dobro ste procitali, izona ustaje iz mrtvih hehe :D
Zanima me jel znate mozda neki host koji je voljan u odo vrijeme teske financijske situacije sponzorirat jedan PUB server ? :D
Nemam prijedloga za host ali vam svakako želim sreću u pokušaju povratka :hat :yahoo :stoner: