Ja bi da ČESTITAM Dr Obradoviću na prinovi, nek sinčina ( :baby {16.sep.'14}) bude ljudina na tatu. Želim ti sve najbolje, i da bude još beba ( :baby :baby :girl_cray :baby :girl_cray :baby) u skorijoj budućnosti!!! :drinks2 :clapping2
Pridruzujem se cestitkama! Uzivaj sa bebcem! :)
Cestitam
:drinks2 :ziveli :stoner: :super
Toooooooooooooo doktoreeeeeeeeeeeee
Em doktor em majstor, koja te ne bi pozelela (stekarin si idol)
:hat
CESTITAM!!!
:drinks2 :ziveli :drinks2 :ziveli :drinks2 :ziveli