mi s bAlkom smo win chosen 21-6 i on je trazia demo...dobro ja nisan vidia do jucer da su oni to trazili a ono pravilo od 24h bi tribalo vridit od kad se mene obavijesti da ja tribam dat demove...i ako se moze evo ja cu odma sad dat demove jer smo cisti i to nebi bilo fer da se diskvalificiramo
Ja san ti reko što mislin o tome , dobro da si tu posta da ljudi prokomentiraju da se nebi opet po meni da sam da ovakvu/onakvu odluku
PRAVILA
-Protivnicki klan ima pravo zatraziti demo od najviše 3 igraca u roku od 1 sata nakon zavrsetka meca! Nakon sto je -demo- zatrazen, klan mora uplodati demo snimke na za to predvidjeno mesto na forumu. Klan od kojeg je zatrazen demo/i ima rok24h za upload. Ukoliko posle 24 h demosi ne budu postavljeni klan od kojih je demo trazen automatski gubi mec.
eto pa recite što mislite .... :stoner:
joj ali ja nisan bia obavjesten o tim demovima evo sad jesan mogu sad stavit demove nema problema jebemu mater
Niko nije duzan da tebe obavestava i pravila su pravila...prijavio si se na turnir i nisi procitao pravila o cemu onda covek da prica...
I nemoj da psujes!