Treba mi pomoc vas koji imate facebook profil. Samo otvorite ove 2 slike i lajkujte ih tamo na toj fb stranici.
https://www.facebook.com/557353117632298/photos/a.845358028831804.1073741836.557353117632298/846060485428225/?type=1&theater
https://www.facebook.com/557353117632298/photos/a.845358028831804.1073741836.557353117632298/846062932094647/?type=1&theater
Unapred jako zahvalna za pomoc, treba mi nagrada! :*
100 evra mi dodjes za ovo lajkovanje :)
opet neka prevara ;D
tepsiju kolaca za ova dva lajka :D :D :D
vidi ovu sachmaru ,nema je 2 godine i onda bane tu i kao aj lajkuj mi ovo,ne mere .is issssssssss
Hvala svima, kolaci za sve, osim naravno Stewzoru i za Stewzora :*
ja bi sa plazmom :)
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović :o
Odi filicu dumesimo kekse sutra! :o Dexonu s plazmom ;D
Quote from: filadendron on September 10, 2014, 11:39:58 PM
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović :o
Ja sam dvi godine za redom radija po 1500 kilometara, a nisam ni omirisao te obećane kolačiće. :o
zlatne ruke, slatke prstiće i žarku želju za bujnim testom moraš imati i bićeš :hooray:
Quote from: Tasmara on September 10, 2014, 11:57:33 PM
Odi filicu dumesimo kekse sutra! :o Dexonu s plazmom ;D
jooooooj samo reci šta sve treba umesiću sve do neba :party2
Quote from: vd|cube(im) on September 11, 2014, 03:35:19 PM
Quote from: filadendron on September 10, 2014, 11:39:58 PM
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović :o
Ja sam dvi godine za redom radija po 1500 kilometara, a nisam ni omirisao te obećane kolačiće. :o
To je zato sto obilazis Barandu u sirokom luku. Treca sreca Cube, treca sreca! ;D