Bitange Forum

Bitange community => Community talk => Topic started by: Tasmara on September 07, 2014, 01:27:12 PM

Title: Pomoc!!!
Post by: Tasmara on September 07, 2014, 01:27:12 PM
Treba mi pomoc vas koji imate facebook profil. Samo otvorite ove 2 slike i lajkujte ih tamo na toj fb stranici.

https://www.facebook.com/557353117632298/photos/a.845358028831804.1073741836.557353117632298/846060485428225/?type=1&theater

https://www.facebook.com/557353117632298/photos/a.845358028831804.1073741836.557353117632298/846062932094647/?type=1&theater

Unapred jako zahvalna za pomoc, treba mi nagrada!  :*
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: DexonDee on September 07, 2014, 04:08:20 PM
100 evra mi dodjes za ovo lajkovanje :)
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: VaiiiVaiii on September 07, 2014, 05:38:34 PM
opet neka prevara  ;D
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: tipico on September 07, 2014, 05:53:32 PM
tepsiju kolaca za ova dva lajka :D :D :D
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: stewzoR on September 08, 2014, 03:15:00 PM
vidi ovu sachmaru ,nema je 2 godine i onda bane tu i kao aj lajkuj mi ovo,ne mere .is issssssssss
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: Tasmara on September 09, 2014, 09:06:52 PM
Hvala svima, kolaci za sve, osim naravno Stewzoru i za Stewzora  :*
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: DexonDee on September 09, 2014, 10:38:57 PM
ja bi sa plazmom :)
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: filadendron on September 10, 2014, 11:39:58 PM
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović  :o
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: Tasmara on September 10, 2014, 11:57:33 PM
Odi filicu dumesimo kekse sutra!  :o Dexonu s plazmom  ;D
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: vd|cube(im) on September 11, 2014, 03:35:19 PM
Quote from: filadendron on September 10, 2014, 11:39:58 PM
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović  :o

Ja sam dvi godine za redom radija po 1500 kilometara, a nisam ni omirisao te obećane kolačiće.  :o
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: filadendron on September 11, 2014, 03:45:00 PM
zlatne ruke, slatke prstiće i žarku želju za bujnim testom moraš imati i bićeš  :hooray:
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: filadendron on September 11, 2014, 03:49:12 PM
Quote from: Tasmara on September 10, 2014, 11:57:33 PM
Odi filicu dumesimo kekse sutra!  :o Dexonu s plazmom  ;D
jooooooj samo reci šta sve treba umesiću sve do neba   :party2
Title: Re: Pomoc!!!
Post by: Tasmara on September 14, 2014, 11:40:33 PM
Quote from: vd|cube(im) on September 11, 2014, 03:35:19 PM
Quote from: filadendron on September 10, 2014, 11:39:58 PM
ja bih mesio sa snažnim ručicama sa jagodinkom simonović  :o

Ja sam dvi godine za redom radija po 1500 kilometara, a nisam ni omirisao te obećane kolačiće.  :o

To je zato sto obilazis Barandu u sirokom luku. Treca sreca Cube, treca sreca! ;D