Pozdrav svima,
prvo, svaka cast na turniru, te vjerujem da ce i biti odlicno i organiziran i da ce se ekipe zabavit.
Moj klan ce se prijaviti danas/sutra u 3x ekipe ^^
Nego, glede overtime mape, imam prijedlog, koji se koristio sada na posljednjem LOGITECH PLAYGROUND lanu u Zagrebu.
Naime, ukoliko rezultat nakon dvije mape bude 24:24, odlucujuca mapa bi se mogla birati po nacelu eliminacije.
Odnosno, stavi se pet mapa (nekako najigranijih) u izbor za trecu (overtime) mapu, npr.:
mp_toujane
mp_burgundy
mp_carentan
mp_dawnville
mp_matmama
E sada, svaki klan eliminira dvije mape koje ne zeli igrat i ona koja ostane, igra se.
To je najvise fer i pokazalo se kao odlicno i cak jako dramaticno :)
S tim se sigurno sve svadje i slicno izbjegava =)
hvala.
Nije los predlog, i ima smisla. Imamo jos vremena do pocetka turnira, pa cemo objaviti sta je krajnja odluka. :happy
Upravo tako, identican sistem imaju svi kupovi organizirani od strane ESL-a!
Znaci to bi izgledalo nekako ovako, svaki klan eliminira po jednu mapu, na kraju koja ostane ta se igra.
Team 1: mp_burgundy van!
Team 2: mp_matmata van!
Team 1: mp_dawnville van!
Team 2: mp_carentan van!
Znaci "pobjednik" je mp_toujane, te se ta mapa igra.
Prvi team koji pocinje s izbacivanjem je (prema ESL-u), team s manjim rednim brojem u tzv. tournament bracketu ili tablici s izvucenim parovima. Redni brojevi su dodjeljeni prema broju prijave, a parovi podjeljeni izvlacenjem (ili kako vec cete odluciti) :wink:
Predlog je usvojen... :happy