You were banned for 17 days from the server by "$tring" (:)) Posle wara kojem smo odigra li ne vidim u cemu je problem ? Ako haxam oke ,samo me uhvatite kad budem haxo . I samo da se izvinim zbog koriscenja makra na bitange serverima ,ali ne na war serverima.
Neka neka tako ti i treba kad ti krci mic
Sent from my iPhone using Tapatalk -
lepo ti rekoh da je makro ZABRANJEN
Vidi sa Stringom zašto si dobio ban na ts-u, on to neće uraditi bezveze. :hmm
Ima jedno nepisano pravilo kod nas "onaj tko da ban taj ga i skida, ostali mogu samo predložiti".
Ako si koristio na mix war-u macro onda nisi u redu, rekao sam ti ima pola godine više puta na sd-u Mačak imaš macro, ti kažeš nemam. :stoner:
Reko sam na waru ga nisam koristio na pub serverima jesam,priznamjem nema sta da lazem. I izvinjavam se zbog koriscenja i sve koje sam uvredio ivinte.
Nema sta, ostavite mu ban da se malo smiri haha, Vladimire ,Vladimire ...morat cemo popricat, razmišljam o kiku iz klana čak , nisam znao da koristiš nedozvoljena sredstva
Sent from my iPhone using Tapatalk -
e moj macak lep ti je reko i fila da ne koristis makro i ti si dalje koristio nisi hteo da poslusas i eto ti sad..... :facepalm:
koristio je makro i onda mu kazes da iskljuci i on iskljuci.... to nije nikad bio problem... samo ako moze da mi se objasni razlog koriscenja tog makra??? zasto si uopste palio, i da igras na nekom drugom serveru... Meni to nije jasno.... jbg
Quote from: P!ck 'n roll on July 23, 2014, 08:17:37 PM
koristio je makro i onda mu kazes da iskljuci i on iskljuci.... to nije nikad bio problem... samo ako moze da mi se objasni razlog koriscenja tog makra??? z :whip3:asto si uopste palio, i da igras na nekom drugom serveru... Meni to nije jasno.... jbg
Jos pitas zasto je to uradio :whip3: pa ljudi sve cete radit samo da budete bolji od mene ali vam nece nikad uspjet. :smoke: