Mogu li znati zasto sam 2x kick dobio ?
Cisto me zanima :unsure
22:23:23 ^9(GAME_AXIS)^Green ^Monster^7: : aydi turk gucunu gosterelim on yapak
22:24:33 (GAME_SPECTATOR)^Green ^Monster^7: : kko je kikao
22:24:46 (GAME_SPECTATOR)^Green ^Monster^7: : ko se pravi luid
22:24:48 (GAME_SPECTATOR)^Green ^Monster^7: : lud
22:31:41 ^9(GAME_DEAD)^Green ^Monster^7: : napsaio sam ajde kuyu da im pokazemo tursku snagu
Poentu nisi shvatio i nećeš, ne vredi da ti se priča.
Stvarno ne znam ko se pravi lud.
a jesam li ja rekao da ne zelim napisati zasto nisi objavio cijeli razgovor ? fakticki si me natjerao da napisem na nasem rekao si ili napisi na nasem ili kick i ja sam napisao
Da li ti misliš da to menja stvar? Celi razgovor nije moguće videti jer log ne pokazuje pisanje u konzoli, mada ima ko može da vidi i celi tj ono što si ti pisao.
Vidiš, to veče si dobio jedan kick i počeo posle njega da pišeš gluposti, i iz dana u dan ti nastavljaš, verovatno smatrajući da si u pravu, valjda imaš neku snagu, ja ne znam.
Igraš svaki dan na serverima, da ti je stalo i da si čovek, ti bi znao šta ti je činiti.
Izvinuo sam se javno svim igracima servera bitange osim jednom a to je Death Charge i nikad mu se necu izvinuti
A gde si se to izvinio?
Na Garage odmah sutra dan bili su tu
Bodzi, drill, brt desetar, lolina, foca, guta, bilo je dosta igraca i mislim da si ti bio u conzoli
Ako treba evo jos jednom se izvinjavam od srca svim igracima osim death charge-u .